Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

Yurdunuseven, eski il başkanlarını ziyaret etti

Yurdunuseven, eski il başkanlarını ziyaret etti
8 views
14 Ağustos 2015 - 15:01

  AK Parti’nin kuruluşunun 14. Yılı nedeniyle İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve beraberindeki İl Başkan Yardımcıları, eski il başkanlarını ziyaret ettiler. Ziyaretlerde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, beraberindeki İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu, Ahmet Yeşilırmak, Hüseyin Sezen ve Mustafa Ötken ile birlikte, AK Partinin kuruluşunun 14. Yılı nedeniyle çeşitli ziyaretlerde bulundular. İlk olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Yurdunuseven, Başkan Çoban’ın il başkanlığı görevinde bulunduğunu söyledi. İl Başkanlığı döneminde gösterdiği özverili çalışmalardan dolayı Başkan Çoban’a teşekkür eden Yurdunuseven, “Partimizin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla eski il başkanlarımızı ziyaret ediyoruz. İlk ziyaretimizi Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban beye yaptık. Kendisi il başkanlığı görevi boyunca önemli çalışmalara imza attı” dedi. İl Başkanı Yurdunuseven ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çoban, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ZEYBEK VE HANCIOĞLU ZİYARET EDİLDİ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ardından sırasıyla Mehmet Zeybek ve Kadir Hancıoğlu’nu da ziyaret eden İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 14 Ağustos 2001 yılında Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti’nin kurulduğunu hatırlattı. Ziyaretlerinde parti çalışmalarından da bahseden Yurdunuseven, Mehmet Zeybek ve Kadir Hancıoğlu’na görev süreleri boyunca yaptıkları özverili çalışmadan dolayı teşekkür etti. Karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı ziyaretlerde Zeybek ve Hancıoğlu, Yurdunuseven ve beraberindeki heyete bu önemli günden kendilerini de unutmadıkları için teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.