streaming voirfilm

Afyon | Afyon Haber I Sondakika Afyon – AfyonPrestij.com

mobil onay banko kuponlar

Valilik Oflaz’ın ailesine sahip çıktı

Valilik Oflaz’ın ailesine sahip çıktı
9 views
21 Ağustos 2015 - 11:09

Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Gazeteci Yaşar Oflaz’ın hapis cezası nedeniyle geride kalan ailesine valilik olarak her türlü yardımın yapılacağını belirtti.

Hukuki süreci devam eden davalık problemi nedeniyle cezaevinde olan ve haftalık iznini kullanan Gazeteci Yaşar Oflaz, cezaevine girdiği süreçten bugüne kadar ailesine sahip çıkarak, valilik imkânları çerçevesinde yardımcı olmasından dolayı Vali Hakan Yusuf Güner’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Vali Güner, Oflaz’ın ailesinin mağdur olmaması için gereken neyse yapılacağını söyledi.

“HER TÜRLÜ İMKAN SEFERBER EDİLDİ”

Ziyaret sırasında dava süreci ve son durum hakkında bilgiler veren Oflaz, başına gelen talihsiz durum sonucunda ailesinin geçimlerini ve çocuklarının tahsilleri devam ettirmesi konusundaki karşılaşabilecekleri olumsuz durumlardan Vali Güner’in sayesinden en az şekilde etkilediğini, bu nedenle destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ve minnettarlığını dile getirdi. Yaşar Oflaz’ı makamında ağırlamanın ve kendisini iyi görmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Vali Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar ilinde yaşayan yardıma muhtaç, bakıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi herkesin başına ne gelirse gelsin, hangi konum ve şartlarda olursa olsun, daha yaşanabilir ve hayatını daha iyi bir biçimde yaşaması için valilik olarak gereken her türlü imkanın seferber edildiğini hatırlatarak; “Yaşar Oflaz kardeşimizin ailesinin daima yanında olacağız. Ailesinin geçimini en iyi şekilde sağlaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ben Yaşar Oflaz’a önce sağlık diliyor, gözünün arkada kalmamasını tavsiye diyorum” dedi. Nazik kabullerinden ve Yaşar Oflaz’ın durumu için gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkürlerini arz eden Gazeteciler Dayanışma Derneği Başkanı ve Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları ise Gazeteci Yaşar Oflaz’ın dernek olarak hep yanında olduklarını ve kendisinin suçsuz olduğunun kanıtlanması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti.>>>Gazete3

 

www.afdah1.com/

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

acıbadem evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat