Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Vali Güner, Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret etti

Vali Güner, Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret etti
80 views
16 Eylül 2014 - 15:40

Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Antalya-Isparta karayolunda yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden berberlerin ailelerinin ihtiyaçları olması durumunda karşılanacağını belirtti.

Güner, beraberindeki Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak, Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret etti.

Güner, burada yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar için hafta sonu çok acı bir olayın yaşandığını söyledi. Kazada yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyen Güner, olayla yakından ilgilenen Burdur, Isparta ve Antalya’daki yetkililere de teşekkür etti.

Kazanın meydana geldiği andan itibaren Afyonkarahisar’da gerekli koordinasyonu yaptığını anlatan Güner, ESOB Başkanı Konak’ı, olay yerine gönderdiğini ve orada gerekli yardımlarda bulunduğunu aktardı. Güner, belediyenin de cenazelerin getirilmesi ve diğer işlemlerde yardımcı olduğunu dile getirdi.

Olaydan dolayı acıların henüz taze ve unutulmadığını söyleyen Güner, Berberler ve Kuaförler Odası tarafından, yaşamını yitiren berberlerin ailevi durumlarına ilişkin bir çalışma yapılacağını kaydetti.

Güner, aileler için gereken bir durum olursa valilik ve belediye olarak yardım yapılacağını ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.