Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Turizm fuarında Afyonkarahisar tanıtıldı

Turizm fuarında Afyonkarahisar tanıtıldı
19 views
09 Aralık 2014 - 10:09

Afyonkarahisar standı, Türkiye’nin turizm sektöründeki bütün paydaşlarını bir araya getiren 8.Travel Turkey Turizm Fuarı’nda büyük ilgi gördü.
Türkiye’nin turizm sektöründeki bütün paydaşlarını bir araya getiren 8.Travel Turkey Turizm Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanında 4-7 Aralık 2014 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı. 30 ülkeden 900’ün üzerinde firmanın iştirak ettiği Travel Turkey 2014 Fuarı’nda Afyonkarahisar’ın tarihi ve turistik değerleri hakkında ülkemize ve uluslararası platforma bilgiler verildi.

Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde, Sandıklı Belediyesi ve AKSAM (Alimoğlu Kültür ve Sanat Merkezi)’nin iştirakleriyle gerçekleşen stand’da ziyaretçilere Termal Turizmin Başkenti olduğumuz vurgulanarak keçe ürünlerimiz, Bayat kilimlerimiz sergilenerek, Afyonkarahisar’ın damak tadı olan lokumu, Sandıklı Leblebisi, sucuğu, haşhaşı ile kültürel ve turistik değerlerimiz video görselleri (Atatürk ve Kocatepe, Yılkı Atları, Termal Turizm ve Kültürel değerlerimiz) ve broşürlerle başarıyla tanıtılmıştır.

DSC_0120

DSC_0061 (2)

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.