Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Toptaş, komiser Coşkun’u evinde ziyaret etti

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, IŞİD tarafından Irak’ın Musul kentinde rehin alınan ve Türkiye’ye getirilen konsolosluk görevlilerinden komiser Said Coşkun’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Toptaş, komiser Coşkun’u evinde ziyaret etti
213 views
24 Eylül 2014 - 23:19

Ziyarette, Toptaş, CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, Kadın Kolları Başkanı Fadime Demiray ve Yönetim Kurulu Üyeleri Coşkun ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Musul’da IŞİD tarafından rehine alınan 49 konsolosluk görevlisinin özgür olmasının sevindirici olduğunu vurgulayan Toptaş, ”Ailelerine, konsolosluk çalışanlarımıza ve Milletimize geçmiş olsun. Rehin olan yurttaşımızın ülkemize getirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyetini dile getiren komiser Said Coşkun, 101 gündür çektiği sıkıntıları ve yaşadığı aile özlemini anlattı.

Her zaman Türk milleti’nin dualarıyla terör örgütünün elinde yaşadıklarını belirten Coşkun, ”Yaşadığımız bu olaydan kurtulduğumuz için çok mutluyuz. Benim evime kadar gelip bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Milletvekili Toptaş, komiser Coşkun'u evinde ziyaret etti CHP Milletvekili Toptaş, komiser Coşkun'u evinde ziyaret etti CHP Milletvekili Toptaş, komiser Coşkun'u evinde ziyaret etti

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.