Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Tatarlı’da DSİ atağı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 18’nci Isparta Bölge Müdürü Adem Coşkun, Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan Gümüş’ü ziyaret etti. Ziyarette, Tatarlı’ya yapılacak olan yatırımlar masaya yatırıldı.

Tatarlı’da DSİ atağı
32 views
15 Aralık 2014 - 8:52

Önceki gün Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan Gümüş, DSİ 18’nci Bölge Müdürü Adem Coşkun’u makamında ağırladı. Coşkun’a DSİ 183’ncü Şube Müdürü Yaşar Sarıkaya ve DSİ Sondaj Şube Müdürü İsmet Kızıltepe’de eşlik etti. Başkan Gümüş, Tatarlı için planladığı yatırımları yetkililere iletti. Toplantıda Tatarlı’ya yapılacak olan yeni içme suyu tesisinin akıbeti hakkında görüşüldü. Bunun yanında belde içerisinden geçen Koruçayı ve Peynirlik Derelerinin ıslah edilmesi konusu da gündemde yer aldı. Toplantıda ayrıca, Çölovası Kapalı Havza Atıksu Arıtma Tesisi ve Sulama Birliği’nin, Arıtma ve Sulama Tesisinin tamamlanması konusu da konuşulan konular arasındaydı.

“TATARLI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan Gümüş toplantı sonrasında yapmış olduğu açıklamada, Tatarlı halkının en iyi hizmete layık olduğunu belirterek, bu doğrultuda çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Gümüş, “Tatarlı halkı her şeyin en iyisine layık. Bu beldeye bizim bir vefa borcumuz var. Bugün DSİ bölge müdürümüzü ağırladık. Allah’ın izniyle çok yakında DSİ beldemize yatırım yapmaya başlayacak. Tatarlı’da ki yaşam kalitesi günden güne artacak. Göreve geldiğimiz günden bu güne sürdürdüğümüz çalışmalar bundan sonrada artarak devam edecek.” dedi.>>>Nail AZBAY-Gazete 3

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.