Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

“SÖZLERİMİZİ BİR BİR YERİNE GETİRECEĞİZ”

“SÖZLERİMİZİ BİR BİR YERİNE GETİRECEĞİZ”
2 views
01 Nisan 2019 - 15:47

AK Parti Çobanlar Belediye  Başkanı Ali  Altuntaş, 4. Kez seçimleri kazandıklarını söyledi

31 Mart yerel seçimlerinden  en yakın rakibine 600 oy civarında  fark atan AK Parti Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Bundan sonra yapacak tek şey çalışmak, çalışmak, çalışmaktır” dedi.

Yerel seçimlerde oy veren yada vermeyen herkesin başkanı  olacağını, tek hedefinin Çobanlar ilçesinde  herkesi  kucaklamak olduğunu kaydeden Başkan Altuntaş, “Bildiğiniz üzere önümüzdeki 4.5 yıl seçim yok. Bizler,  seçim meydanlarında yada yaptığımız toplantılarda verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çalışacağız. Bizde yalan dolan yok ve verdiğimiz her söz senettir. O nedenle, ben ve ekibim, projelerimize odaklanacağız” diye konuştu.

ÇOBANLAR’I  KUCAKLAYACAĞIZ

Çobanlar’a hizmette iktidar faktörünün önemli  olduğunu söyleyen Çobanlar Belediye  Başkanı Ali  Altuntaş “Partimizin değerli milletvekilleri, bakanlarımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın katkıları ile tüm projelerimiz hayata geçecek, tüm  sözlerimiz tek tek yerine gelecektir. Biraz önce de ifade  ettiğim gibi, biz bütün Çobanlar’ı kucaklayacağız.  Oy  veren yada  vermeyen diye insanlarımızı ötekileştirmeyeceğiz. Herkesi kucaklayan, herkesin sorunlarını dinleyen bir yönetim anlayışımız olacak” dedi.

PARTİSİNİN KURULLARINA VE  GÜVENLİK GÜÇLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Çobanlar ilçesinde 3 dönem Salih Alaka’nın başarılı bir şekilde çalıştığına  dikkat çeken Başkan Altuntaş, “İlçe bazında 4. Dönemi ara vermeden kazanan tek ilçeyiz.  Bu  arada, seçim çalışmalarında her türlü gayret ve özveri içinde çalışan partimiz ilçe başkan  ve yönetimine, gençlik kolları  ve kadın kollarımızın cefakar üyelerine en içten teşekkürlerimizi sunuyorum” şeklinde konuştu.

AK Partiden Çobanlar Belediye Başkanlığına seçilen  Ali Altuntaş, seçim günü sandıklarını  güvenliğini sağlayan tüm güvenlik güçlerine ayrıca teşekkür etti.

AK Parti  Çobanlar’da   2 il genel meclisi üyesini de kazandı. Cengiz Ceylan ve Mehmet Ilıca İl Genel Meclisinde Çobanlar’ı temsil edecek.

TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE  KORE GAZİSİ  ALİ GEDİK DEDENİN ELİNİ  ÖPTÜ

Çobanlar Belediye Başkanı  Ali Altuntaş, teşekkür ziyaretlerine başladı. Önümüzdeki günlerde esnafı  ve vatandaşları ziyaret ederek teşekkür edeceğini söyleyen Başkan Altuntaş, Kore Gazisi 87 yaşındaki Ali Gedik’i evinde ziyaret ederek elini öptü.

Ali  Gedik dedenin hayır duasını  alan Başkan Altuntaş’a 3 dönem belediye başkanlığı görevini yapan Salih Alaka, İlçe  Başkanı  Ali Yalman, İGM  Üyesi Cengiz Ceylan ve bazı belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.