Belediye başkanlarımız mekanizmanın en kritik parçasıdır

Belediye başkanlarımız mekanizmanın en kritik parçasıdır

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile AK Partili belediye başkanları ile bir araya geldi. Uçar belediye başkanlarına yönelik konuşmasında “Belediye başkanlarımız önemli bir mekanizmanın en kritik parçasıdır” dedi. İl Başkanı Uluçay da “Önem veren, sorunlarına samimiyetle yaklaşan, çözemeseniz bile ilgilendiğini görmek isteyen bir vatandaşımız var karşımızda. Gönülden yapılan işler her daim bereketlenir” diye konuştu. 

 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile belediye başkanları ile buluştu. Toplantıda belediye başkanlarına hitap eden Uçar, belediye başkanlarının milletin gönlüne girmedeki başarısının, 2023’teki seçimlerin sonuçlarını etkileyeceğini kaydetti. Toplantıya İl Başkan Yardımcısı Tahsin Aydın ve İl Yönetim Kurulu üyesi Melih Ak katıldı. 

“Büyük mekanizmanın kritik parçasısınız”

 

Burada bir konuşma yapan Uçar, “21 yıl önce AK Parti’ye iktidar kapısını açan, 21 yıl da iktidarda tutan da yerel yönetimlerdeki başarılarınızdır. AK Parti olarak mahallî idarelerin gücünü ve hizmet kabiliyetini de artırdık” diye konuştu. Uçar, “Biz AK Parti’nin neferleri olarak her kademede istişareye önem veren bir kadro olarak bundan sonra da daha sık bir şekilde bir araya gelmeyi ümit ediyoruz. Aziz milletimizin hayatına dokunan hizmetlerin büyük bir kısmını hâlen AK Parti belediyeler yürüyor. Bu yönüyle her biriniz şunu asla unutmamalısınız; Sizler büyük bir mekanizmanın en kritik parçasısınız” dedi.

“Gönülden yapılan işler bereketlenir”

 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da konuşmasında “AK Parti son 21 yılda, aziz milletimizin beklentilerini yükseltmiş, 2002 de aldığımız mevcut yatırım durumunu 3’e 4’e katladık. Artık vatandaşlarımız belediyelerden sadece su, emlak, kaldırım ve alt yapı gibi rutin işlerinin görülmesini değil, kendisine saygı duyulmasını da bekliyor ve istiyor. Aziz milletimiz bir kuruma telefon açtığında orada kendine bir muhatap bulmayı, cevap almayı, sorununun çözülmesini, en kısa sürede çözülmezse bile en azından ilgilenilmesini bekliyor. Gönül belediyeciliği derken biz milletimize Cumhurbaşkanımız nezdinde böyle bir anlayışı ifade ediyoruz. Kıymet veren, sorunlarına samimiyetle yaklaşan, çözemeseniz bile ilgilendiğini görmek isteyen bir vatandaşımız var karşımızda. Şunu unutmayın; Gönülden yapılan işler her daim bereketlenir” İfadelerini kullandı.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.