Afyonprestij I Afyon Haber I Sondakika Afyon – Afyonkarahisar

Şahmeran Bileklik Farklılığı

Şahmeran Bileklik Farklılığı
789 views
25 Mart 2020 - 11:57

Kadınların elleri daha zarif ve güzeldir. Şahmeran bileklik, bayanların ellerinin güzelliğini ve zarifliğini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Kıyafetlerinde gösterişi seven hanımlar vardır. Bu hanımların takılarında da gösterişi severler. Şahmeran bileklikler, gösterişli takılar arasında sayılabilir. Şahmeran bileklikler sadece altından üretilebilir. Aynı zamanda değerli taşlar kullanılarak süslenen modeller de vardır.

Üzerinde safir, elmas, yakut gibi taşların süslediği şahmeran bileklikler çok daha gösterişli durmaktadır. Fakat üzerindeki taşlar pahalı olduğundan maliyeti oldukça yüksektir. Pırlanta ile süslenmiş beyaz altın bileklikler ise biraz da sade ama bir o kadar etkileyicidir. Pırlanta malum olduğu üzere çok değerli bir taştır. Pırlantanın görüntüsünü karşılamasa da benzer bir tarzı daha ucuza yakalamak isteyenler swarovski taşlarla süslenen bileklikleri tercih etmelidir.

Modern ve Geleneksel Şahmeran Bileklik

Türk halkı olarak bizler her zaman geleneklerimize sahip çıkarız. Geleneklerimize sahip çıkarken asla modern havadan uzaklaşmayız. Şahmeran bileklik geleneksel ile moderni bir arada toplayan bir takıdır. Kadınlar tarafından çok beğenilerek takılan şahmeran bileklikler elleri çok çekici göstermektedir. Bileğe takılarak elin üzerinden parmaklara kadar uzanan bu bileklikler çok dikkat çekicidir.

Beyaz altın ve pırlantalı şahmeran bileklikler daha çok modern tasarımlardır. Sarı altın üzerine çeşitli işlemelerle süslenen bileklikler ise geleneksel tarza yakındır. Modern ile geleneksel tarzı birleştiren iki renkli ve taşlı modeller vardır. Her zevke ve her bütçeye hitap eden şahmeran bileklik modelleri bulunmaktadır. Farklı bir tarz ve hava oluşturmak isteyen hanımlar için harika bir takıdır. https://www.lizaypirlanta.com/altin-sahmeran-bileklik sayfasından en güzel ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

acıbadem evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat