Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Pancar’dan Güner’e hayırlı olsun ziyareti

Pancar’dan Güner’e hayırlı olsun ziyareti
31 views
12 Ağustos 2014 - 19:43

Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, kendisine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ilimiz işadamlarından Salim Pancar’ı makamında kabul etti.

Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette Vali Güner’e nazik kabullerinden dolayı teşekkür eden Salim Pancar, Valimiz Hakan Yusuf Güner’in Afyonkarahisar Valiliği görevine atanmasının hem ilimiz için hem de kendisi için hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu. Afyonkarahisar’ın kalkınması ve büyümesi için yapılacak olan projelere elinden gelen desteği vermeye hazır olduğunu vurgulayan Salim Pancar, Sayın Valimizin bu doğrultudaki talep ve isteklerini yerine getireceğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güner ise Afyonkarahisar’ın kalkınmasına faydası olan herkes bizim başımızın tacıdır diyerek sözlerine başlarken; “En başta halkımıza ekmek kapısı olmak, birçok kişinin çalışmasına vesile olarak onlara geçim kaynağı sağlamak ilimizin refah seviyesinin yükselmesi ve gelişimi açısından büyük önem arz etmektedir. Allah bu uğurda duyarlı olan Salim Pancar gibi tüm iş adamlarımızın yar ve yardımcısı olsun. Bu anlamda Afyonkarahisar’ın ekonomisine katkıda bulunan tesisleri ilimize kazandıran, en güzel şekilde işleten ve en önemlisi de insanlara geçim kaynağı sağlayan Salip Pancar’ı yürekten kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.