Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Özkul Haşgeş ile Gaymak kitabını imzaladı

Özkul Haşgeş ile Gaymak kitabını imzaladı
2.345 views
11 Mart 2020 - 17:22

İlahiyatçı Eğitimci-Yazar Lokman Özkul, Ayşegül Aksoy İlkokulu’nda düzenlenen imza gününde Haşgeş ile Gaymak kitabını minik öğrenci okurlarına imzaladı. Yazar Lokman Özkul’un imza gününü 2/B sınıfında gerçekleştirdi.

 

Öz’den Söze ve Aşkın Ebedi Hali adlı eserlerin yazarı olan Lokman Özkul okuyucuları ile buluştu. Özkul, kitaplarını imzalarken, öğrencilerle de söyleşi imkânı buldu. 2/A ve 2/B sınıfı öğrencileri ile  yapılan söyleşide Özkul; kitapların en iyi dostumuz olduğunu, kitapların dünyasına girerek ufkumuzu daha da açacağımızı belirtti. Özkul, özellikle öğrencilerden her hafta bir kitap okuyup bitirmelerini istedi ve bu yönde onlardan söz aldı. Her hafta bir kitap okuduğunuz takdirde; bilgi birikiminiz, kültürünüz artar, dağarcığınız genişler, olaylara farklı yönlerden bakabilirsiniz ve kendinize olan özgüveniniz daha da artar diyerek sözlerine devam etti. Ayrıca derslerinizdeki başarınızı da daha çok kitap okuyarak yükseltebilirsiniz diyen Özkul, kitaplarla dolu güzel günler dileyerek sözlerini noktaladı ve sorulan sorulara içtenlikle cevap vererek, öğrencileri yazar olmaya teşvik etti.

        Eğitimci yazar Lokman Özkul bir sonraki kitabının ise, en geç onbeş gün  içerisinde okuyucuyla buluşacağını söyledi. Söyleşi sonunda öğrenci ve öğretmenleri ile toplu fotoğraf çektirdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.