Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Otellere yılbaşı piyangosu

Otellere yılbaşı piyangosu
25 views
01 Ocak 2015 - 18:29

Yeni yılda Termal Hotel’ler de yeni yıl coşkusu vardı. Afyonkarahisar’da Termal Hotel’ler yılbaşı eğlencelerini günler önceden duyurmuştu. Yeni yılda eğlencenin adresi Termal Oteller oldu. Konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.

Yeni yılda Afyonkarahisar’da kutlamaların adresi Termal Hotel’ler oldu. Akşam saatlerinde başlayan eğlenceler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Oruçoğlu Termal Resort’ta eğlence erken saatler başladı. Konuklar canlı müzik eşliğinde gece boyunca gönüllerince eğlendi. Hep birlikte şarkılar söylendi, danslar edildi. Otel girişinde yeni yıl için hatıra fotoğrafları çekildi. Müzik eşliğinde gönüllerince oynayan konuklar hem eğlendi hem de yeni yıla sevdikleri ile birlikte girdi.

BUDAN’DA KANDIRALI VE SOYLU COŞKUSU

Budan Termal Hotel ve SPA’da eğlence oldukça coşkuluydu. Salonu dolduran konuklar hem oynadı hem eğlendi. Sevilen isim Türkan Kandıralı ve Sevgi Soylu’nun sahne aldığı yılbaşı eğlencesinde Kandıralı, davetlileri coşturdu. Zaman zaman sahneden inen Kandıralı, ve Sevgi Soylu, şarkılarını davetliler ile birlikte söyledi. Gece yarısına kadar sahnede kalan Soylu, sahne performansı ve enerjisi ile muhteşem bir yeni yıl coşkusu yaşattı. Gece yarısında ise davetliler hep birlikte Onuncu Yıl Marşı’nı söyledi. Sonrasında ise otel bahçesinde sucuk partisi yapıldı. Davetliler hem sucuk ekmek yedi, hem de yeni yılın ilk dakikalarını kutladı.

İKBAL’DE YENİ YILDA COŞKUSU VARDI

İkbal Termal Hotel ve SPA her yıl olduğu gibi bu yılda sade bir eğlence organize etti. Otel müşterileri ve konuklar canlı müzik eşliğinde eğlendi. Birbirinde güzel parçalar ile gönüllerince eğlenen konuklar yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşadı. Yeni yılda Noel Baba kıyafeti ile ailesi ile birlikte gelen minik bebek ise ilgi odağı oldu. Gece boyunca pistten inmeyen konuklar, yeni yıl coşkusunu İkbal Termal Hotel’de yaşadı. Saat 00.00’a yaklaşırken ise geri sayım yapıldı, hep birlikte geri sayım yapan konuklar sonrasında birbirlerinden yeni yılını kutladılar. Eğlence ise artarak devam etti.

KOREL’DE TÜRK SANAT MÜZİĞİ COŞKUSU

Korel Termal Hotel ve SPA’da da eğlence vardı. Hotel rengârenk süslendi. Davetliler için de her şey düşünülmüştü. Masalar özenle hazırlanmış, davetlilerin geldiği yollar kırmızı halı ve balonlar ile süslenmişti. Girişte de kırmızı gül ve içecek ikramı yapıldı. Akşam saatlerinde salona gelen konuklar, Türk Sanat Müziği Konseri ile gece boyunca eğlendi. Sahne önüne kurulan yer sofrasında çiğ köfte yapıldı. Konuklarında ilgisini çeken çiğ köfte etkinliğinde müşteriler fotoğraf çektirdi. Canlı müzik eşliğinde devam eden eğlencelerde konuklar gönüllerince oynadı, eğlendi. Yeni yıl coşkusu müzik eşliğinde ilerleyen saatlere kadar sürdü.

GÜRAL OTELDE ZARA SAHNE ALDI

NG Afyon Güral Termal Hotel’s de eğlence oldukça coşkuluydu. Buy yılki eğlence de Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Zara sahne aldı. Sevilen eserlerini konukların da eşlik etmesiyle söyleyen Zara, sahne deki enerjisi ve güzelliği ile göz doldurdu. Konukların ünlü sanatçıya ilgisi yoğundu kimisi selfie çekti, kimisi cep telefonu ile video. Gece boyunca zara ile bir kare yakalayabilmek isteyen konuklar sahne önünden inmedi. İki saati aşkın bir süre sahnede kalan Zara, şarkıları ve sesi ile yılbaşı eğlencesine ayrı bir hava kattı. Şarkılar eşliğinde coşan konuklar, hem Zara’ya eşlik etti hem de yeni yılın ilk dakikalarını kutladı.Zara annesinin de doğum gününü kutladı. Sahneye pasta isteyen Zara, annesine sarıldı, hem yeni yılını hem de doğum gününü kutladı. Gecenin sonunda Otel çalışanları ünlü sanatçıya çiçek takdim etti. >>>Fatma UYGUN-Gazete 3

IMG_0438 IMG_0478 IMG_0598 IMG_0615 IMG_0653 Nurdan Torun'da sahne aldı. Sevgi soylu davetlileri coşturdu.IMG_0444 IMG_0509 Nurdan Torun'da sahne aldı. Otellere yılbaşı piyangosu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.