Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

Onlar konuşacak biz yapacağız

Onlar konuşacak biz yapacağız
2 views
03 Haziran 2015 - 18:29

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları Av. Ali Özkaya ile Av. Fatih Beder, Adliye çevresinde bulunan Avukat Bürolarını ziyaret etti. Meslektaşlarını dinleyen Milletvekilli adayları Özkaya ve Beder, 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua istediler.

Meslektaşlarına Afyonkarahisar’a yapılan yatırımların artarak devam edeceğinin sözlerini veren AK Parti Milletvekili Adayları Av. Ali Özkaya ve Av. Fatih Beder, Adliye etrafında çeşitli ziyaretlerde bulundular. Ziyaretlerde konuşan Özkaya ve Beder, “Biz insanları ötekileştirmeden, ortak aklı devreye sokarak Afyonkarahisar’da ve Türkiye’de hizmet üretmeye devam edeceğiz. Biz şehrimizin birleştirici gücü olacağız. Bu ekibi bozmayın ve bizi hep beraber, 5 milletvekili adayınızı da Ankara’ya gönderin. Göreceksiniz hizmet o zaman nasıl Afyon’a ve nasıl ilçelerine akacak. Siz değerli meslektaşlarımız görecek ve bizlere hak vereceksiniz” dediler.

DÖĞER HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDA OLDU

Avukat bürolarından ziyaretlerinin ardından memleketi İhsaniye ilçesi ile Döğer beldesine geçen AK Parti Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, hemşerileri tarafından coşkuyla karşılandı. Vatandaşların sevgi seli içerisinde karşıladığı Beder’e ‘İhsaniye’nin Gururu’, ‘Döğer’in Gururu’ şeklinde sloganlar attılar. Döğer’de AK Parti Belde Teşkilatının Gençlik Kollarının açılış töreninde hemşerilerine hitap eden Beder, şöyle konuştu; “13 yıllık AK Parti iktidarında Muhalefetin sürekli konuştu ama AK Parti yaptı. Allah’a şükür başımız dik bir şekilde memleketime geldim. AK Parti hangi yatırımı, hangi hizmeti söz vermişse yerine getirdi. Bizim iktidarımız hiçbir zaman bol keseden atmadı. Şimdi bol keseden atanlar var. Biz de ülke yönetiminde bol keseden atsaydık bugün sizlerle burada olmayacaktık. Yunanistan gibi olacaktık. Onlar da bol keseden atmışlardı. Bu ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar. Bu ülkenin büyümesinden rahatsızlar. 13 yıldan beri onlar sürekli konuştular biz yaptık. Önümüzdeki seçim süreci büyümemiz ve yatırımların devamı acısından önemli. Memleketim Döğer her zaman bizim yanımızda oldu. Bizlere destek verdi. Yine 7 Haziran’da hemşerilerim inşallah sandıkları AK Parti oylarıyla patlatacak” dedi.

ONLAR KONUŞACAK BİZ YAPACAĞIZ

“7 Haziran seçim çalışmaları boyunca Afyonkarahisar’ın ilçelerini, beldelerini, köylerini, mahallelerini, sokaklarını tek tek dolaştım ve de dolaşmaya devam ediyorum” diyen Milletvekili adayı Av. Fatih Beder, “Her gittiğimiz yerde sağ olsunlar vatandaşlarımız bizi büyük bir coşkuyla karşılayıp bağırlarına bastılar. Biz vatandaşlarımızın ilgisinden memnunuz. AK Partiye büyük bir teveccüh var. 2002 yılından önceki Türkiye’nin halini biliyorsunuz. Yokluk, zulüm, ekonomik sıkıntı dönemlerini yaşattılar. Ama şimdi bakın ülkemiz refah içerisinde ve bu ülkenin kasasında şunda 135 milyar dolar para var. AK Parti iktidarından önce kasada 1 milyar dolar para yoktu. Şimdi ülkemizin refah durumunu herkes görüyor. Onlar konuşacak, biz yapacağız dedik. Biz çalışacağız, beklentilere cevap vereceğiz. Onlar gibi, boş laflarla karşınıza çıkmadık. Ne dediysek o, yapmış olduğumuz işler meydanda. Biz inşallah ülkemize, milletimize, hizmet etmeye devam edeceğiz. 7 Haziran 2015 günü muhalefet partilerinin korkulu rüyası sandıklar olacak. 7 Haziran 2015 günü sandıktan çıkan ve 13 yıldır size hizmet eden yegâne parti AK Partidir. Seçimlerde temelini AK Parti’nin attığı Yeni Türkiye’yi zirveye çıkaracağız” şeklinde konuştu. Milletvekili adayı Beder’e ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkan ve yönetimi, ilçe başkanı ve yönetimi, ilçe gençlik ve kadın kolları başkan ve yönetimi, il genel meclis üyeleri ile partililer eşlik etti.

beder_ve_zkaya__3

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.