organik hitfilm izlemarmaris tekne turları

Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

ÖMER KARAOĞLU GÖNÜLLERİ MEST ETTİ

ÖMER KARAOĞLU GÖNÜLLERİ MEST ETTİ
1.323 views
14 Ekim 2019 - 11:29

 

Altın Eller Geleneksel El Sanatları Festivali Belediyemiz tarafından düzenlenen Ömer Karaoğlu konseriyle sona erdi.Barış Pınarı Harekâtına ithafen düzenlenen Mehmetçiklerimize vefa gecesinde Ömer Karaoğlu, sevenleriyle buluştu. Ellerinde Türk Bayraklarıyla alana gelen binlerce Afyonkarahisarlı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Barış Pınarı Harekatına destek verdi.

Kahramanlık türkülerinin seslendirildiği gecede Ömer Karaoğlu seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle manevi duygulara tercüman oldu. Gecenin sonunda Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ömer Karaoğlu’nu ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek kendisine teşekkür etti. Başkan Zeybek; “Ömer Bey’le gıyaben tanışırız. Allah razı olsun eserleriyle gençlerimizin bu günleri gelmesinde çok büyük katkıları olmuştur. Bugün de seslendirdiği eserlerle duygularımıza tercüman oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. ” dedi.

Zafer Meydanı’nın bu tür kültürel ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edeceğini söyleyen Başkan Zeybek; ” İnşallah Zafer Meydanımızı dolu dolu geçiriyoruz. Perşembe günü de İmam Hatipliler’in kuruluş yıldönümü.  O gün burada bizim de desteğimizle Grup Yürüyüş konseri düzenlenecek. Şimdiden tüm hemşehrilerimizi o gün Zafer Meydanımıza bekliyoruz. Bu vesileyle gecemize katılımlarıyla renk katan tüm  hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

buy Instagram views