Loading...
23/03
22:45
logoİtalya
-
logoİngiltere
-
23/03
22:45
logoKuzey Makedonya
-
logoMalta
-
23/03
Canlı ( 39 )
logoKazakistan
1
logoSlovenya
0
23/03
22:45
logoDanimarka
-
logoFinlandiya
-
23/03
22:45
logoSan Marino
-
logoKuzey İrlanda
-
23/03
22:45
logoSlovakya
-
logoLüksemburg
-
23/03
22:45
logoBosna-Hersek
-
logoİzlanda
-
23/03
22:45
logoPortekiz
-
logoLiechtenstein
-
23/03
Bitti
logoAustria Lustenau
2
logoVaduz
1
23/03
13:00
logoMechelen
-
logoLommel United
-
23/03
13:30
logoDeinze
-
logoKV Oostende
-
23/03
14:00
logoHamburg
-
logoBraunschweig
-
23/03
Bitti
logoBrondby
1
logoTrelleborgs FF
1
23/03
Bitti
logoKazincbarcika
0
logoZemplin Michalovce
3
23/03
Canlı ( Ert. )
logoNürnberg
0
logoJahn Regensburg
0
23/03
15:00
logoRKC Waalwijk
-
logoAlmere City
-
23/03
Bitti
logoAugsburg
4
logoSt. Gallen
2
23/03
Bitti
logoEintracht Frankfurt
1
logoGreuther Fürth
1
23/03
Bitti
logoHolstein Kiel
0
logoAGF Aarhus
2
23/03
Bitti
logoKarlsruher SC
6
logoFC Schaffhausen
3
23/03
Bitti
logoFC Dornbirn 1913
2
logoSwarovski Tirol
3
23/03
Canlı ( Ert. )
logoAustria Wien
0
logoFirst Vienna
0
23/03
Canlı ( 90 )
logoRied
1
logoVorwarts Steyr
0
23/03
17:00
logoSV Horn
-
logoSigma Olomouc
-
23/03
Canlı ( Ert. )
logoLitex Lovech
0
logoBotev Vratsa
0
23/03
17:30
logoSalzburg
-
logoBlau-Weiss Linz
-
23/03
Canlı ( 55 )
logoFC Copenhagen
1
logoBrann
1
23/03
Canlı ( 33 )
logoAsane
1
logoVelez
0
23/03
Canlı ( 9 )
logoDarmstadt 98
0
logoSandhausen
0
23/03
19:00
logoFenerbahçe
-
logoZenit St. Petersburg
-
23/03
20:00
logoKöln
-
logoSint-Truiden
-
23/03
20:30
logoReal Jaen
-
logoGetafe
-
23/03
Bitti
logoEl Salvador
0
logoHonduras
1
23/03
08:00
logoSolomon Adaları
-
logoVanuatu
-
23/03
Bitti
logoYeni Zelanda
0
logoÇin
0
23/03
Bitti
logoHong Kong
1
logoSingapur
1
23/03
Canlı ( 69 )
logoMalezya
1
logoTürkmenistan
0
23/03
20:00
logoİran
-
logoRusya
-
23/03
21:30
logoMacaristan
-
logoEstonya
-
23/03
Canlı ( 76 )
logoAzerbaycan U21
1
logoArnavutluk U21
2
23/03
Canlı ( 80 )
logoLetonya U21
2
logoKuzey Makedonya U21
0
23/03
20:00
logoHırvatistan U21
-
logoİsrail U21
-
23/03
21:00
logoİskoçya U21
-
logoİsveç U21
-

Okul Sporları Tenis müsabakaları tamamlandı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Afyonkarahisar’da Okul Sporları faaliyetleri kapsamında birçok branşta müsabakalar devam ediyor. Tenis müsabakaları da heyecan dolu anlara sahne oldu.

YILDIZLAR VE GENÇLER

Yıldızlar ve gençler kategorilerinde düzenlenen maçlar neticesinde; yıldız erkeklerde İstek Koleji birinci, yıldız kızlarda Özel Afyon TED Koleji birinci, genç kızlarda Kamil Miras Anadolu Lisesi birinci, genç erkeklerde ise Bahçeşehir Koleji birinci oldu. Şampiyon olan takımlar grup müsabakalarında Afyonkarahisar’ı temsil etmeye hak kazandı.

Tamamlanan maçların ardından tenis kortunda düzenlenen ödül töreni ile takımlara kupa ve madalyaları; Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu tarafından takdim edildi.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Okul Sporları Tenis müsabakaları tamamlandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Afyon Haber Portalı I Afyon Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: