Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

“Milletçe Öfkeliyiz, ciğerimiz yanıyor”

“Milletçe Öfkeliyiz, ciğerimiz yanıyor”
1 views
08 Eylül 2015 - 16:10

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Ertuğrul Sevim yaşanan terör saldırıları nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sevim mesajında; “Hakkari’nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesimindeki hain pusu ve ardından Iğdır’da Polis Ekibimize düzenlenen bombalı saldırılar sonrasında çıkan çatışmalarda askerlerimizin ve polis memurlarımızın şehit edilmesine neden olan terör olaylarını lanetleyen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Ertuğrul SEVİM; “Acımız büyük, yüreğimiz yanıyor. Milletçe öfkeliyiz. Toprağa düşen her şehit yüreğimizi dağlıyor, ciğerimiz yanıyor. Bütün bunlara rağmen metanetimizi korumaya çalışıyoruz. Artık bu acıların son bulmasını bekliyoruz. Bu süreçte vatan savunmasında şehit düşen tüm kahraman vatan evlatlarının ruhları şad olsun, ailelerinin ve milletimizin başı sağ olsun, tedavi gören yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sevim yazılı açıklamasında; “7 Haziran seçimleri sonrasında başlayan ve gittikçe artan terör olayları göstermektedir ki, ülkemizi önümüzdeki günlerde zor bir süreç beklemektedir. Ülkemizi bu hale getiren sürecin hatalarından arınarak, terör örgütünün üst yöneticilerine yönelik özel operasyonlar yapılmalıdır. Milletin tepkisini azaltmak için dağı taşı bombalamakla bu işin son bulmayacağını artık herkes bilmektedir. Bugün yapılması gereken acil olarak, terör örgütünü yöneten hainlerin, Murat Karayılan’ın, Duran Kalkan’ın, Züber Aydar’ın, Cemil Bayık’ın, Fehman Hüseyin’in kellelerinin kopartılmasıdır. Bu terör baronları orada saltanat kurduğu sürece bu acıların dinmeyeceği apaçık ortadadır. İstihbarat örgütlerimizi ve yöneticilerini milletvekili olmak, siyaset yapmak, rakip partilere kumpas hazırlamak için kullananlar, artık bu kuruluşlarımızı esas görevlerine geri döndürmeleri gerekmektedir. Yoksa bu Millet, bu acziyetinizi bir kenara not eder ve onun kestiği cezayla karşı karşıya kalırsınız”diyerek görüşlerini tamamladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.