streaming voirfilm

Afyon | Afyon Haber I Sondakika Afyon – AfyonPrestij.com

mobil onay banko kuponlar

MESİRE GÖLETİ VE HALK PLAJINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

MESİRE GÖLETİ VE HALK PLAJINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
9 views
26 Mart 2018 - 15:40

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun katılımıyla geçen yıl Aralık ayında, İçme Suyu Arıtma Tesisi’nin hemen arkasında bulunan alanda temeli atılan ‘mesire göleti ve halk plajında’ devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Devlet Su İşleri ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarla ilgili olarak şantiye yetkililerinden bilgi alan Başkan Burhanettin Çoban’a incelemeleri sırasında, Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile Su ve Kanalizasyon Müdürü İhsan Kahveci eşlik etti.

“MUHTEŞEM BİR TESİS İLİMİZE KAZANDIRILACAK”

Şantiye yetkililerinin verdiği bilgiye göre, gövde yüksekliği 21 metre olarak projelendirilen göletin, genişliği ise 130 metre olacak. Şuana kadar gövde sıyırma kazıları tamamlanan gölette, yaklaşık 3,9 kilometre sahil yolu açıldı ve gövde yüksekliğinin 4 metrelik beton dolgusu bitirildi. 30 Mayıs’a kadar gövdenin beton dolgusunu tamamlamayı planlayan şantiye yetkilileri, bu tarih itibariyle rezervuarda su tutmaya başlayacak.

Devlet Su İşleri, Orman Bölge Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Belediyesi işbirliğiyle yapılacak gölet tamamlandığında, ilimize gelen yerli-yabancı turistlerin ve Afyonkarahisarlı vatandaşların aileleriyle birlikte hoşça vakit geçireceği muhteşem bir tesis ilimize kazandırılmış olacak.

 

 

www.afdah1.com/

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

acıbadem evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat