Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Merkez ilçeden tanışma yemeği

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleriyle düzenlediği tanışma yemeğinde tüm üyelerin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaparak AK Parti’nin oylarını artıracaklarını söyledi.

Merkez ilçeden tanışma yemeği
15 views
24 Aralık 2014 - 19:24

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilerek güven tazeleyen Bülent Eser, asil ve yedek Yönetim Kurulu Üyeleriyle tanışma yemeği düzenledi. Afyon Konağı’nda gerçekleşen tanışma yemeğinde konuşan Başkan Eser, birlik ve beraberlik mesajı verdi. AK Parti’nin Afyonkarahisar merkezinde ve genelinde oylarının artması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını ifade eden Merkez İlçe Başkanı Eser, “Bu gün burada hem sizlerle tanışmayı hem de kendinizi tanıtmanızı istedim. Öyle ki Allah ömür verdiği sürece önümüzde uzun soluklu bir yol var. Bu yolda hep birlikte yürüyerek partimizin oylarını merkezimizde artıracağız” dedi.

“HERKES ÜZERİNE DÜŞEN GREVİ YAPACAK”

Herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapacağına inandığını söyleyen Başkan Bülent Eser, açıklamasını şu ifadelerle sürdürdü; “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Cumartesi günü Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’nun katılımlarıyla güzel bir kongre gerçekleştirdik. Kongremizde bakanlarımız yaptıkları konuşmalar ile ülke gündeminde yer alan bir çok konuya açıklık getirdi. Kongremize katılan delegelerimiz, partililerimiz ve misafirlerimiz bakanlarımızın konuşmalarını dinleyerek yaşanan olaylarla ilgili bilgi sahibi oldular. Sizlerin sayesinde güzel bir kongre geçirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

“ÖNEMLİ OLAN DAVAMIZ”

AK Parti Merkez İlçe teşkilatı olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaklarını dile getiren Başkan Eser, uyum içerisinde yapılan çalışmaların başarıyı getirdiğini belirtti. Eser,“Merkez ilçe teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak partimizin oylarının merkezimizde artıracağız. Daha öncede söylemiştim. Yönetim Kurulu toplantılarımıza sadece asil üyelerimiz değil, yedek üyelerimizde katılabilir. Eğer bir başarıya yakalayacaksak bunu hep birlikte yapmamız gerekiyor. 2015 seçimlerine merkez ilçe teşkilatı olarak en iyi şekilde hazırlanarak üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Burada önemli olan davamızdır. Bu davaya sahip çıktığımız sürece ülkemizde yatırım ve hizmetlerin devam edeceğine inancım tamdır. Daha öncede gördük uyumlu çalışma başarıyı getiriyor” dedi. Eser’in konuşmasının ardından yönetim kurulu üyeleri kendilerini tanıttılar.

merkez ilçe tanışma yemeği (2) merkez ilçe tanışma yemeği (6) merkez ilçe tanışma yemeği (16)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.