Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Kumartaşlı’dan Kaymakam Kula’ya ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Dinar Kaymakamı Avni Kula’yı makamında ziyaret etti.

Kumartaşlı’dan Kaymakam Kula’ya ziyaret
29 views
10 Eylül 2014 - 20:28

Kula, gazi ve şehit aileleri derneklerinin her zaman yanında olduğunu, gazilerin dert ve sıkıntılarına ortak olacaklarını belirtti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Kumartaşlı ise, gazi ve şehit ailelerine dini ve milli duygular ile vatandaşlar tarafından yardımların yapıldığını, ancak bazı art niyetli kişiler tarafından ise manevi duyguların suiistimal edildiğini söyledi.

Gazi ve şehit aileleri adına gazete ve dergi satıldığını tespit ettiklerini de ifade eden Kumartaşlı, “Şehit aileleri ve gazilerimiz adına dergi gazete satanlara kesinlikle inanmayınız. Genel başkanlığımız dahil olmak üzere hiçbir il ve ilçe temsilciliklerimizde böyle bir uygulamamız yoktur” diye konuştu.

Kumartaşlı, Kaymakam Kula’nın görev süresi içinde şehit ailelerine ve gazilere her zaman destek verdiğini sözlerine ekledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.