Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

“Köylerimizin birçok sorunu çözüme kavuştu”

“Köylerimizin birçok sorunu çözüme kavuştu”
20 views
29 Nisan 2015 - 23:58

Çayırbağ beldesini ve Afyonkarahisar’a bağlı bazı köyleri ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Halil Ürün, AK Parti hükümeti döneminde köylerin birçok sorununun çözüme kavuşturulduğu söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Halil Ürün, merkeze bağlı Çayırbağ beldesi ile Yarımca, Omuzca, Kaplanlı ve Alcalı köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk ziyaretini Yarımca Köyü Muhtarı Bilal Ertürk’e yapan Milletvekili adayı Halil Ürün, 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Partiye destek istedi. Genel Seçimlerin önemine değinen Milletvekili Ürün, köyün sıkıntılarını dinleyerek, çözümü noktasında hızlı bir çalışma yapılacağının sözünü verdi. Yarımca Köyüne yapılan ziyaretin ardından Omuzca Köyüne geçen Milletvekili Halil Ürün, burada Omuzca Köyü Muhtarı Selahattin Sümer ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Köyün en büyük probleminin içmesuyu problemi olduğunu söyleyen vatandaşlar bu konuda Milletvekili Halil Ürün’den destek istedi. Sorunların giderilmesi için hızlı bir çalışma yapılacağını belirten Ürün, “İnşallah içmesuyu problemini çözeceğiz” dedi. Ürün daha sonra Alcalı Köyü Muhtarı Mevlüt Ünlü ve vatandaşlar ile biraraya geldi.

 “GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

Son olarak Çayırbağ Belediye Başkanı Yakup Çam’ı ziyaret eden Milletvekili Halil Ürün, beldeye yapılan çalışmalar hakkında geniş bilgiler aldıktan sonra toplantı salonunda vatandaşlar ile bir araya geldi. Ziyarette konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinin önemine değindi ve “İnşallah 7 Haziranda Afyonkarahisar’da sizlerin desteği ile gece gündüz çalışarak zaferle çıkacağız ve TBMM’ne 5 milletvekilimizi göndereceğiz” dedi.

 

12 YILDA DEV YATIRIMLAR YAPILDI

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün ise, Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, AK Parti’nin 12 yılda Afyonkarahisar’a yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Geçmiş dönemlerde Afyonkarahisar’a bir çivi bile çakılmadığını belirten Ürün: “Afyonkarahisar’a özellikle Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve diğer Bakanlıklar tarafından dev yatırımlar yapıldı. Bunları görmemiz mümkün değil. Allah devletimize milletimize zeval vermesin” diye konuştu.

ürün köylerde (11) ürün köylerde (20)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.