Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

Karşıyaka 20 yıl aradan sonra şampiyon oldu

Karşıyaka 20 yıl aradan sonra şampiyon oldu
4 views
07 Ekim 2015 - 20:30

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 2014-2015 sezonu 2. Amatör Lig şampiyonu Karşıyaka Gençlik ve Spor Kulübü’nün yöneticilerini makamında kabul etti.

20 yıl aradan sonra 2. Amatör Lig’de şampiyon olan Karşıyaka Gençlik ve Spor Kulübü’nün yöneticileri, amatör spor kulüplerine önemli destekler veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı unutmadı. Şampiyonluk kupasını Başkan Çoban’a sunan kulüp yöneticileri, amatör spor kulüplerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Başkan Çoban’ın amatör spor kulüplerine malzeme ve parasal destekte bulunduğu hatırlatan Kulüp Başkanı Ahmet Yılmaz, bu desteklerin kazandıkları kupada etkili olduğunu vurguladı. Şampiyonlukta Başkan Çoban’ın da doğal olarak payı olduğunu kaydeden Başkan Ahmet Yılmaz, bu nedenle şampiyonluk kupasını Başkan Çoban’a sunduklarını ifade etti.

“VERİLEN DESTEKLE KÜLLERİMİZDEN YENİDEN DOĞDUK”

20 yıl aradan sonra kazanılan şampiyonluğun kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Yılmaz, “Sağolsun Başkanımızın destekleriyle Karşıyaka Gençlik ve Spor Kulübümüz adeta küllerinden yeniden doğdu. 20 yıl aradan sonra yeniden şampiyonluk coşkusunu yaşadık. Ayrıca destek verildiğinde neler yapabileceğimizi göstermiş olduk. Bu ziyaret vesilesiyle kulübümüzün teknik ekip ve sporcularına da bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni sezonda 1. Amatör Lig’de şampiyonluk hedeflediklerini ancak takımın antrenmanlarını yapabileceği bir halı sahanın olmadığını ifade eden Kulüp Başkanı Ahmet Yılmaz, Başkan Çoban’dan Karşıyaka Mahallesi’ne halı saha yapılması yönünde talepte bulundu.

BAŞKAN ÇOBAN’DAN KARŞIYAKA’YA HALI SAHA SÖZÜ

Karşıyaka Gençlik ve Spor Kulübü’nün yönetici, antrenör ve sporcularını başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Çaban, amatör spor kulüplerine verdikleri desteğin olumlu yansımalarını görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Karşıyaka Kulübü’ne 1. Amatör Lig’de başarılar dileyen Başkan Çoban, Kulüp Başkanı Ahmet Yılmaz’ın talep ettiği halı sahanın yapılacağı yönünde söz vererek, ilgili birimlere gerekli talimatı verdi.

Kulüp Başkanı Ahmet Yılmaz başkanlığında gerçekleşen ziyarete, 2. Başkan Musa Akkaya, Kulüp Yöneticileri; Murat Kınık ile Muzaffer Karapınar ve Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Mehmet Özkan katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.