Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

Kafeciler ve Restorancılar Derneği’nden ziyaret

Kafeciler ve Restorancılar Derneği’nden ziyaret
10 views
20 Ocak 2016 - 17:24

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Kafeciler ve Restorancılar Derneği Kurucu Başkanı Raşit Birliktir ve derneğin kurucu yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Afyonkarahisar Kafeciler ve Restorancılar Derneği çatısı altında toplanan cafe ve restoran sahipleri, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Trio Cafe sahibi Raşit Birliktir’in kurucu başkanlığını üstlendiği derneğin kurucu yönetiminde ise; Eren Alan, Sait Kılınçarslan, Ercan Çaprak, İsmail Özşap, Necmi Cenger ve Ahmet Gökçepınar yer aldı.

Ziyarette derneğin kuruluş amacıyla ilgili Başkan Burhanettin Çoban’a bilgi veren Raşit Birliktir, öncelikli olarak ilimizdeki cafe ve restoran sahipleri arasında birlik ve beraberliği sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Sektörde yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla gerekli tüm girişimlerde bulunacaklarını kaydeden Birliktir, sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık vereceklerini ifade etti. Birliktir, ilerleyen süreçte öğrencilere burs vermeyi ve konser programları düzenlemeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Afyonkarahisar Kafeciler ve Restorancılar Derneği’nin ilimize ve cafe ve restoran sahiplerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Çoban ise ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek dernek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.