Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

İSCEHİSAR MHP’DEN AK PARTİ’YE NEZAKET ZİYARETİ

İSCEHİSAR MHP’DEN AK PARTİ’YE NEZAKET ZİYARETİ
6 views
26 Haziran 2018 - 12:43

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Avni Azgın ve beraberindeki MHP İlçe Partilileri ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen  ’i ziyaret etti. Ziyarette 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri gündem değerlendirildi.

“Ortak derdimiz vatan ve millettir”

Ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Avni Azgın,

“Allah birliğimizi daim eylesin. Bizim ortak bir derdimiz bir kaygımız var. Bizim derdimiz vatan ve millettir. Şu dönemde özellikle ülkemize yapılan saldırılar hem içeriden hem de dışarıdan fazlasıyla artmıştır. Bunu her Türk vatandaşı gibi bizlerde fazlasıyla görüyoruz. Bu yüzden de bu mesele beka meselesidir. Bizler AK Parti ve MHP olarak iki ayrı siyasi parti olsak da milletimizin bekası konusu ortak davadır. Bu dava bizi diğer siyasi partilerden ayıran önemli bir faktördür. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde Devletimizin bekasına sahip çıkarak,Bizlere oy veren Mhp tabanına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Seçimlerin Kazasız birşekilde sona ermesi ve alnımızın  akı ile bu seçimden çıkmış olmaktan duyduğum memnuniyetide dile getirmek istiyorum.Ak Parti ilçe Başkanımız Murat Dikmen beyi ve Ak Partilileri 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum.  .” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen  ‘de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Avni Azgın ve beraberindeki MHP İlçe Partililerine teşekkür ederek ziyaretten dolayı duyduğu memnumiyeti dile getirerek teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.