organik hitfilm izlemarmaris tekne turları

Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

İMAMOĞLU’NU TAKDİR ve TEBRİK EDİYORUM

İMAMOĞLU’NU TAKDİR ve TEBRİK EDİYORUM
İbrahim AKBULUT
İbrahim AKBULUT( [email protected] )
788 views
02 Temmuz 2020 - 16:20

İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibini tebrik ediyorum ve başarılarının artarak devam etmesini dua ediyor ve inanıyorum.
Bu pandemi sürecinde negatif olarak en çok etkilenen kurumların başında belediyeler gelmekte.
Tabiaatiyle bütün belediyelerden farklı olarak İBB en çok negatif etkilenen belediyelerin başında gelmektedir. Başta ulaşım olmak üzere, diğer hizmetler, inşaat, altyapı,yol bakım,şu, atık su, dezenfektan, ve diğer tüm hizmetler aksamadan hatta daha verimli devam etti. Bunda şüphesiz üst kadro ve yakın çalışma ekibinin büyük gayret ve emekleri var.
Ulaşımı ele alacak olursak; karada, metrobüs, diğer taşıma da halk otobüsü ve İstanbul otobüs şirketiyle birlikte İETT kendi araçları olarak hizmet etti. Diğer özel araç şirketleri zarar ediyor hesabıyla büyük oranda servise çıkmadılar. İETT direkt kendi araçlarını devreye sokarak hizmetlere aksamadan devamını sağlamış oldu. Özel şirketlerinde  kısmen devreye girdiğini görüyoruz.
Pandemiden önce,daha seyrek  seferlerle hizmet veren, günün çoğunluk saatlerinde tıka basa, yapılan yolculuklar,daha sık seferlerle daha az yolcu ve rahat yolculuk yapılmakta. Öyle ki, aynı hatta iki aracın peşpeşe beş on dk arada kesinlikle üç aracın peşpeşe geldiğini görüyoruz. Esasında insani, medeni şehir içi taşımacılığı böyle olmalı.
İBB nin diğer raylı ve deniz ulaşım araçlarındaki rahatlık ve huzur kara taşımacılığında farklı değil. Hatta belediyeye ait şehir hatları Ağustos sonuna kadar 5(beş) kuruş a yolcu taşıyor. Lira değil kuruş. Aslında ücretsiz yapılacak da, AKP nin meclis üyeleri engeller diye, sembolik yaptı.
Bütün bu hizmetler takdir edilip, dikkat çekilmez de ne yapılır. Öyle yapana da nankör derler.
Bir sözümde,alt kadro İETT ve raylı sistem çalışanları na; gazete manşetlerine çıktığına göre,iyice ayyuka çıkmış ve sistemli hale gelmiş demektir. İmamoğlu nün imajını bozmak için bazı personeller sabote denecek işler yapmakta. Yolcuyu almama, durakta yolcu bekletme, kötü muamele vs.vs. bunların derhal cezalandirilip iş akitleri sonlandirilmali. Ki bütün personele örnek olsun. Bu tip personel militanlik yapmaktadır. Bu personelin eline de birşey geçmeyecektir. Adam gibi işinizi yapın milletin vatandaşın huzurunu da kaçırmayın.

Selamlarımla

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

buy Instagram views