Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
8 views
19 Mart 2015 - 18:06

5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 24. maddesi gereğince, idarede birliğin sağlanması, yürütülen işlerin gözden geçirilerek düzenleştirilmesi, teşkilatın ahenkli çalışması için gerekli tedbirlerin alınmasını görüşmek ve kararlaştırmak amacıyla düzenlenen 2015 yılı 1. İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

AKÜ Atatürk Kültür Merkezi Kocatepe Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış’ın yanı sıra Bölge ve İl Müdürleri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ve kurumlar arası diyaloğun sağlanması için toplandıklarına, kurumların devlet ve millet odaklı çalışmasına, ekonomi-iktisat ve hizmet kısmına dikkat çeken Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış; ilimizin başlıca gündem maddelerini ele alarak, kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş ve işlemlerin yürütülmesindeki koordinasyonun sağlanması, eksiklik ve aksaklıkların giderilmesi hususunda bir konuşma yaptı.

Toplantı, gündemde bulunan konuların görüşülmesi ile sona erdi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.