Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri, Filistinli yaralıları ziyaret etti

İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri, Filistinli yaralıları ziyaret etti
41 views
03 Eylül 2014 - 20:27

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarında yaralananlardan tedavisi Afyonkarahisar’da devam eden 21 Filistinli’yi, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Konya ve Afyonkarahisar’daki gönüllüleri ziyaret etti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Konya Şube Başkanı İhsan Erdim, İHH İnsani Yardım Vakfı Afyonkarahisar Temsilcisi Ahmet Ertürk ile vakıf gönüllüleri, Filistinli yaralılarla tek tek ilgilendi. Yaralılara ve refakatçilerine çeşitli hediyeler veren İHH gönüllüleri, doktorlardan yaralıların sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ertürk, ziyaretin sonunda AA muhabirine yaptığı açıklamada, Filistinli yaralıların kendilerini ziyaret için gelenleri görünce çok mutlu olduklarını söyledi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde okuyan 4 Gazzeli öğrenci ile Afyonkarahisar’da çalışan Filistinli ve Faslı doktorların her zaman yaralıların yanında bulunduğunu aktaran Ertürk, Filistinli yaralıların ihtiyaçlarını gidermek için çaba gösterdiklerini ifade etti.

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında yaralananlardan tedavisi Afyonkarahisar'da devam eden 21 Filistinli'yi, İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Konya ve Afyonkarahisar'daki gönüllüleri ziyaret etti. (Ali Kemal Akan - Anadolu Ajansı)

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarında yaralananlardan tedavisi Afyonkarahisar’da devam eden 21 Filistinli’yi, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Konya ve Afyonkarahisar’daki gönüllüleri ziyaret etti. (Ali Kemal Akan – Anadolu Ajansı)

İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri, Filistinli yaralıla İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri, Filistinli yaralıla İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri, Filistinli yaralıla İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri, Filistinli yaralıla İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri, Filistinli yaralıla İHH </p></div><div class=

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.