Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

HER GÜN SEN.

HER GÜN SEN.
20 views
13 Ocak 2015 - 10:19

Bugün günlerden SEN.Uyanır uyanmaz derin bir SEN çektim içime kendime geldim. Saat SEN’i onbeş geçiyor.. Gülümsedim.Yüzümü yıkamak için lavaboya gittim..aynaya baktığımda gördüğüm SEN,musluğu açtım SEN akıyordun. yüzümü yıkadım. SEN kadar yumuşak havlumla sildim yüzümü. Usul usul salona geçtim radyonun SEN düğmesine dokundum. SEN söylüyordu türküler. Gülümsedim.Türküyü dinlerken mutfağa yürüdüm. demliği ateşe bıraktığım anda kapı zili SEN diye çalmaya başladı. Kapıyı açtığımda, kapıcının kapıya bir gazete, bir tane ekmek bıraktığını gördüm..Kapıyı kapadıktan sonra girdim içeri. Gazeteyi masaya bıraktım. ekmek taze taze SEN kokuyordu. Gülümsedim.Her zaman ki gibi iki kişilik hazırladım kahvaltı servisini.k endim ve SEN için. oturduk beraber kahvaltıya.. Bir yudum çay içtim bardağımdan tadı biraz buruk geldi,biraz daha SEN koydum bardağa,karıştırdım. Şimdi çayımın tadı aynı SEN gibi. Gülümsedim.Gazeteyi aldım elime ilk sayfasında yine SEN. Kahvaltı masasını beraber topladıktan sonra,pencereye doğru yürüdüm,perdeyi araladım.Gökyüzünden şakır şakır SEN yağıyordun. Gülümsedim.Dışarıda havanın soğuk olduğunu tahmin ettiğim için üşümemek için SEN giyindim üzerime.ı sındım. Gülümsedim.Sokak kapısını araladım.. satıcılar var güçleriyle SEN, SEN diye bağırıyordu. Gülümsedim.
Yürüdüğüm caddenin mağazalarının vitrinlerinde SEN varsın.Gelip geçen tüm insanların yüzlerinde SEN. Biliyormusun otomobillerin kornaları bile SEN çalıyor..G ülümsedim.Köşe başına doğru yürüdüm. Her zaman ki gibi orda duran çiçekçi kadın;sepetinden bir SEN çıkarıp uzattı.aldım kokladım SEN gibi kokuyordu. Gülümsedim.Önünden geçtiğim sinema salonun afişlerinde SEN vardın.. uzun uzun bakındım.Gülümsedim
Yürümeye devam ediyorum.. karşıdan mahallemizin çocukları geliyor. durdurdum onları. şakalaştık biraz,kahkalarında sıcacık SEN vardın. Gülümsedim.Bazen tanıdıklar soruyorlar.. Neden hep gülümsüyorsun diye. Gülümsüyorum.Bilmiyorlar..Bilseler sormazlardı..Gördüğüm her şeyde SEN, duyduğum her ses SEN.. kokladığım tüm herşeyde SEN varsın. SEN’in olduğun yerde gülümsememek olurmu.
SEN’le dolu yeni bir güne doğru yürüyorum.
Dedim ya;herşeyde SEN varsın..Sadece SEN..birazda BEN.Dedimya bugün ve hergün günlerden SEN.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.