Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

”Halkımızın Partimize olan desteği her geçen gün artıyor”

”Halkımızın Partimize olan desteği her geçen gün artıyor”
2 views
01 Haziran 2015 - 16:33

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, seçim çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretlerde ve temaslarda bulundu. Hafta sonunda birçok etkinliğe katılan Yurdunuseven, 7 Haziran seçimlerinde Afyonkarahisar halkının AK Parti’ye olan desteğinin artarak devam edeceğini söyledi.

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarına aralıksız olarak sürdüren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven beraberindeki il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaretlerde bulundu. Hafta sonunu seçim çalışmalarıyla sürdüren İl Başkanı Yurdunuseven, Cumartesi günü düğün ve mevlit programlarına katıldı. İlk olarak Tasarım Medyanın Sahibi Hakan Saka’nın oğlu Yaşar Efe Saka’nın sünnet düğününe katılan İl Başkanı Yurdunuseven, Saka ailesine mutluluklar diledi. Afyonkarahisar’ın tanınmış avukatlarından Mehmet Demir’in annesinin mevlit programına katılan Yurdunuseven ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri, Demir ailesine tekrar baş sağlığı diledi.

DEMİR AİLESİNE MUTLULUKLAR DİLİYORUZ

Cumartesi günü son olarak AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Demir’in ağabeyi Mehmet Demir’in oğlu Hüseyin Demir’in düğününe katılan İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, burada genç çifte mutluluklar diledi. İhsaniye ilçesi Ayazini köyünde düzenlenen düğün töreninde vatandaşlar il Başkanı Yurdunuseven’e ve yönetim kurulu üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Yurdunuseven, Ayazini halkının kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyor. Demir ailesine de düğünlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

YURDUNUSEVEN ŞENLİKLERE KATILDI

İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İscehisar ilçesine bağlı Doğlat Yaylasında Karaçay Malkarlar Kafkaslar Kültür ve Dayanışma Derneği ile İhsaniye ilçesine bağlı Kıyır Köyünde düzenlenen şenliklere katıldı. İlk olarak Doğlat yaylasına geçen İl Başkanı Yurdunuseven Yaylasında Karaçay Malkarlar Kafkaslar Kültür ve Dayanışma Derneğin düzenlediği şenliğe katıldı. Şenliğe gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Yurdunuseven, daha sonra Alanyurt köyüne geçti. Köy sakinleri tarafından karşılanan Yurdunuseven ve beraberindekiler burada vatandaşlarla sohbet ettiler.

AK PARTİ HEYETİ KURBAN KESEREK KARŞILANDI

Alanyurt’un ardından Kıyır köyündeki şenliklere geçen İl Başkanı Yurdunuseven’i köy muhtarı Naci Çengel ve vatandaşlar katıldı. Kurban kesilerek karşılanan Yurdunuseven ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, halk oyunları ve atlı cirit gösterilerini izledi. İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Gökçe birlikte hamur açarak katmer yaptılar. Şenliklere Milletvekili Halil Ürün, İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Milletvekili adayı Akif Özkaldı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel, ilçe başkanları, yönetimleri ve partililer katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.