Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

“Gurbette İlk Gün Zordur Yalnız Değilsin” sloganı

“Gurbette İlk Gün Zordur Yalnız Değilsin” sloganı
40 views
01 Eylül 2014 - 21:14

AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları yeni öğrencileri  “Gurbette İlk Gün Zordur Yalnız Değilsin” sloganıyla karşıladı.

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları üyeleri, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) girişinde karşıladıkları öğrencilere kayıt ve barınma konusunda rehberlik yaptı.

Üniversite’ye gelen öğrenciler ve aileleriyle yakından ilgilenen İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel, “Afyonkarahisar’a gelen yeni öğrenci kardeşlerimizi ‘Gurbette İlk Gün Zordur Yalnız Değilsin’ sloganıyla AKÜ’de karşılayarak akıllarına takılan her türlü konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

AKÜ’ye kayıt olan öğrencilere birçok konuda yardımcı olmaya çalıştıklarını aktaran Çengel, şunları kaydetti:

“Afyonkarahisar’ı tanıtan açıklamalarda bulunup ulaşım, yaşam ve sosyal hayat hakkında bilgiler veriyoruz. Yaptığımız faaliyetler hakkında tanıtım broşürleri dağıtıyoruz. Kardeşlerimizin, şehrimizde üniversite hayatına attıkları ilk adımda yabancılık çekmesini istemedik. Bu ilk gününde onlara Afyonkarahisar’ın güler yüzü ve sıcaklığını hissettirmek istedik. Bu çalışmamız üniversite kayıt süresince devam edecektir.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.