Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Güner’den Park Hastanesi’ne ziyaret

Vali Hakan Yusuf Güner iadeyi ziyaretleri kapsamında Park Hastanesine ziyarette bulundu.

Güner’den Park Hastanesi’ne ziyaret
31 views
25 Eylül 2014 - 16:10

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşlik ettiği ziyaret sırasında hastane içerisinde bulunan poliklinikler, günlük hasta sayıları, hastane yatak kapasitesi ve hastalara verilen hizmetler hakkında bilgiler veren Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı, Hakan Yusuf Güner’in ziyaretlerinin kendilerini çok memnun ettiklerini belirterek, Afyonkarahisar’a daha iyi hizmet vermek adına tüm hastane yönetimi olarak Hakan Yusuf Güner’in öneri ve talimatlarına açık olduklarını ve ellerinden geleni gayretin daima fazlasını göstereceklerini belirtti.

Hastanenin kantinini de inceleyen Hakan Yusuf Güner hasta yakınları ile bir süre sohbet etti. Hasta yakınlarının istek ve taleplerini dinleyen Güner, hasta yakınlarına Yüce Allahtan acil şifalar dileklerinde bulundu.

Hastanenin genel durumu hakkında bilgi sahibi olan Vali Güner, Park Hastanesinin Afyonkarahisar’a yakışır bir hastane olduğu belirterek, verdiği hizmet kalitesi ve hastalara vermiş olduğu değeri bizzat görerek müşahede ettiğini, bu anlamda kendilerini tebrik ettiğini belirterek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.