Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Gönüllüler ALYA Pastanesin’de toplandı

Toplum Günülüleri Vakfı Afyon temsilciliği üyeleri Alya Pastanesi’nde toplandı.

Gönüllüler ALYA Pastanesin’de toplandı
289 views
31 Ekim 2014 - 19:32

Afyon Kocatepe Üniversitesi öğrencilerinden oluşan yaklaşık 50 kişilik grup ilimizin yeni faaliyete geçen gözde mekanlarından Alya Pastanesi’nde bir araya gelerek Afyonkarahisar’da yapılacak olan sosyal sorumluluk projeleri hakkında konuştular.

Üniversite öğrencilerin oluşan gençler, toplumda gördükleri aksaklıkları gidermek için çalışmalar yaptıklarını belirterek, Geçtiğimiz hafta Sinanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Eyyup Bayrak’ın da katılımı ile Soma’da Şehit olan 301 madenci anısına Kınık Köyü’ne 301 adet fidan diktiklerini söylediler.

“Eliştirmek İçin Değil, Değiştirmek İçin Gönüllüyüz” sloganı ile çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden gençler, Afyon’da gördükleri aksaklıklar, ve bu aksaklıkları gidermek için faaliyetlerini sürdüreceklerini belirttiler. >>Afyonprestij.com Özel Haber

afyonkarahisar toplum gönüllüleri (4) copy afyonkarahisar toplum gönüllüleri (1) afyonkarahisar toplum gönüllüleri (2) afyonkarahisar toplum gönüllüleri (3) afyonkarahisar toplum gönüllüleri (4) afyonkarahisar toplum gönüllüleri (5)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.