Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Göksel’in TOKİ isyanı

Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi Türker Göksel TOKİ tarafından Üniversite öğretim üyelerine yapılan konutları hakkındaki şikayetlerini sosyal medya aracılığı ile duyurdu.

Göksel’in TOKİ isyanı
53 views
02 Kasım 2014 - 18:49

Göksel TOKİ tarafından yüklenici firma tarafından yaptırılan konutlardaki aksaklıklara isyan ederek şu ifadeleri kullandı.

“Bu ülkede işini iyi yapmayan birey ve kurumların beceriksiz ve adamsendeci davranışlarından dolayı memleket evlatlarının zarar görmelerinden bıktım artık. TOKİ Afyon Kocatepe Konutlarında üstlenici firma ESTA İnşaatın her türlü beceriksizliğinden kaynaklanan hatalı üretimlerine TOKİ yetkililerinin kayıtsız kalışına anlam veremiyorum. ESTA İnşaat yetkilileri o kadar vurdumduymaz ve pişkin bir tavır sergiliyorlar ki çıldırmamak elde değil. Onları ve onların zihin yapısının takipçilerini Allah’a havale ediyorum. Haklarımı onlar için bir anlam ifade eder mi bilmiyorum ama haram ediyorum. Çünkü anladım ki dürüst insanların bu ülkede bu dünyada haklarını savunacak mercileri kalmamış.

göksel

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.