Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Eser, Sandıklı’da eğitm toplantısında konuştu

Eser, Sandıklı’da eğitm toplantısında konuştu
31 views
08 Ağustos 2014 - 16:19

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye’nin inşasındaki en önemli adımlardan olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinden ilk sırada çıkacağını ifade etti.
AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı’nın Sandık Eğitimi Toplantısı’nda konuşan Eser, sandık yönetimlerinin ve müşahitlerin önceki seçimlerde gösterdiği hassasiyeti takınmalarını istedi.
“Bu bir var olup yok olma mücadelesine evrilmiş bir durumu gösteriyor” ifadelerine yer veren Eser, bu ülke ya başkalarının dayattığı cumhurbaşkanları ile devam edileceğini ya da ilk defa bu halkın istediğinin olacağını kaydetti.
Türkiye’de vesayetin ve bürokratik oligarşinin büyük oranda Erdoğan döneminde gerçekleştirildiğini belirten Eser, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Eskiden birileri cumhurbaşkanı kim olacak, başbakan kim olacak diye belirlerdi. Halkın sözü ve reyi kıymetli değildi. AK Parti ile bu değişti. Artık küresel değişimler neticesinde ekonomisi çöken, IMF’den 5 milyar dolar almak için ithal ekonomi bakanı getirmek zorunda olan bir başbakan yok. Artık en önceliği bu halkın çıkarları olan bir isim, Recep Tayyip Erdoğan var. Erdoğan, modern Türkiye’nin inşasındaki en önemli adımlardan olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinden de ilk sırada çıkacaktır. Bu halk, kime oy vereceğini biliyor. Sonuç inşallah Türkiye için hayırlı olur.”

Cumhurbaşkanı seçimlerine doğru Cumhurbaşkanı seçimlerine doğru

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.