streaming voirfilm

Afyon | Afyon Haber I Sondakika Afyon – AfyonPrestij.com

mobil onay banko kuponlar

Emniyet Müdürü’nden yeni yıl kutlaması

Emniyet Müdürü’nden yeni yıl kutlaması
12 views
30 Aralık 2016 - 10:31
 AFYONKARAHİSAR İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, yeni yıl dolasıyla, emniyet mensuplarının 24 saat esasıyla görevde olacaklarını belirtti.
İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Şen, yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğu yaşanırken, ülkenin huzur ve istikrarını bozmak ve toplumda kaos ortamı oluşturmak isteyen şer odaklarına karşı mücadelelerinin yasaların verdiği yetki çerçevesinde ve halkın desteğiyle yılmadan süreceklerini söyledi.
155 POLİS İMDAT HATTI’NI ARAYIN
Emniyet teşkilatı olarak, daha önceki yıllardan edindikleri bilgi ve birikimlerini her alanda yapacakları değerlendirmeler neticesi kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, huzur ve güven ortamının tesisi ve sürdürülmesi hedefi doğrultusunda hareket etmeye devam edeceklerini ifade eden Fahrettin Şen, “Bu doğrultuda personelimizin de kendilerine yüklenilen sorumluluğun bilincinde olarak görevlerini layıkıyla sürdüreceklerdir. Vatandaşlarımızın her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili olarak 155 Polis İmdat hattına yapacakları ihbarlar anında değerlendirileceğinin bilinmesini isterim. En iyisine layık olan değerli vatandaşlarımızın yeni yıla huzurlu, güvenli ve mutlu şekilde girebilmesi amacıyla 24 saat görev başında olacağız” dedi.
DHA

www.afdah1.com/

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

acıbadem evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat