Afyonprestij I Afyon Haber I Sondakika Afyon – Afyonkarahisar

Dev firmadan İscehisar MYO’ya ziyaret

Dev firmadan İscehisar MYO’ya ziyaret
46 views
27 Nisan 2015 - 20:18

Kuyumculuk sektörünün Ortadoğu’daki en büyük üretim ve ticaret tesisi olan Kuyumcukent yetkilileri Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ettiler.

İscehisar Meslek Yüksekokulu Müdürü Liyaddin Yeşilkaya tarafından karşılanan Kuyumcukent Genel Müdürü Sayın Selami Tütüncüoğlu ve beraberindeki heyet kuyumculuk ve süs taşı atölyelerinde incelemelerde bulundu.

KUYUMCUKENT’TE STAJ İMKANI DEVAM EDECEK

Tütüncüoğlu ziyarette yaptığı konuşmada İstanbul Altın Rafinerisi Kurucusu merhum Ömer Halaç tarafından kurulan kuyumculuk atölyesinin kendileri için önemli olduğunu belirterek, Halaç tarafından bırakılan mirasa maddi ve manevi desteklerinin devam edeceğini kaydetti. Tütüncüoğlu görüşmede Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı öğrencilerine önceki yıllarda staj konusunda destek veren Kuyumcukent’in staj desteklerinin devam edeceğini dile getirdi. Ziyarete Tütüncüoğlu’nun yanı sıra Kuyumcukent Yönetim Kurulu üyeleri Adnan Yaşar Varlık, Rahmi Gayret, Nail Akyüz, Ahmet Rıfat Kaya, Cemil Özer ve Memduh Acar ile AKÜ İscehisar MYO öğretim elemanları katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

acıbadem evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat