Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

“Derdimiz ülkemizin geleceği”

MHP’nin 2015’te yapılacak genel seçimler için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğünü ifade eden MHP İl Başkanı Aziz Aslan, “Bizim derdimiz ülke sevdası ve ülkemizin geleceğidir” dedi.

“Derdimiz ülkemizin geleceği”
31 views
13 Aralık 2014 - 0:14

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de geçtiğimiz hatfa sonu yapılan Sultandağı ve Çay kongrelerinin ardından bu hafta sonu da Evciler, Dazkırı ve Başmakçı ilçe kongreleri gerçekleştirilecek.

“RANT PEŞİNDE OLAN YOK”

Sultandağı ve Çay kongrelerinde birlik ve beraberliğin ön planda olduğunu kaydeden MHP İl Başkanı Aziz Aslan, “Partimizin kongre süreci devam ediyor. İlçelerimizde gerçekleştirdiğimiz kongrelerimize partililerimiz büyük ilgi gösteriyorlar. MHP olarak hedefimiz 2015 genel seçimlerinde halkımızın teveccühü ile iktidar olmaktır. Şuan tabandan tavana MHP olarak tek noktaya kilitlenmiş durumdayız. Partimizde kimsenin rant ve para pul derdi yok. Bizim tek derdimiz ülke sevdası ve ülkemize hizmet etmektir. Çünkü biz ülkemizi karşılıksız seviyoruz” dedi.

GENÇER VE KUTLU GÖREVE SEÇİLDİ

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen MHP Sultandağı kongresinde ilçe başkanlığına Tevfik Gençer ve yönetim kurulu üyeleri seçildi. Çay İlçesinde gerçekleştirilen kongrede ise ilçe başkanlığı görevine Osman Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri seçildi. MHP’nin Sultandağı ve Çay ilçe kongrelerine MHP İl Başkanı Aziz Aslan, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, MHP MYK Üyesi Avukat Mehmet Parsak, İl ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, MHP’li ilçe ve belde belediye başkanları, MHP’li İl Genel Meclisi üyeleri ile çok sayıda partili ve sivil toplum örgütü temsilcileri de katıldı.

 

 

 

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.