Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Denizli’de cinayet

Denizli’de cinayet
28 views
16 Kasım 2014 - 21:14

Ormanlık alanda toprağa gömülü bulunan 16 yaşındaki Onur Sandal’ın öldürülmesiyle ilgili adliyeye sevk edilen 5 zanlıdan baba ve oğul tutuklandı.
Denizli Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından Bağbaşı Mahallesi Kent Ormanı’nda toprağa gömülü bulunan Onur Sandal’ın öldürülmesi olayına karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan A.T ve oğul A.T ile arkadaşları S.Ö, H.B ile M.K, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Zanlılardan, A.T ve oğul A.T, “tasarlayarak adam öldürmek” suçundan nöbetçi mahkemece tutuklandı, S.Ö, H.B ile M.K ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
– Olay
Denizli’nin Bağbaşı Mahallesi Kent Ormanı’nda 13 Kasım Perşembe günü çam fıstığı toplamaya çıkan orman işçileri, toprak üstüne çıkmış el görüp polise haber vermiş, yapılan kazıda, 4 gün önce ailesi tarafından hakkında kayıp başvurusu yapılan 16 yaşındaki Onur Sandal’ın cesedi bulunmuştu. Olayın basında yer almasının ardından katil zanlısı polise giderek teslim olmuş, ardından polis ekipleri de cinayetle ilgisi olabileceği şüphesiyle 3 arkadaşını göz altına almıştı. Daha sonra soruşturmayı derinleştiren cinayet bürosu ekipleri A.T’nin, cinayeti, babası A.T’yle (45) işlediğini tespit etmesinin ardından babayı gözaltına almıştı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.