Loading...
03/02
20:00
logoAltay
-
logoAdanaspor
-
03/02
23:00
logoChelsea
-
logoFulham
-
03/02
22:30
logoAugsburg
-
logoBayer Leverkusen
-
03/02
23:00
logoAthletic Bilbao
-
logoCadiz
-
03/02
23:00
logoWest Bromwich
-
logoCoventry
-
03/02
03:00
logoAIK
-
logoBrondby
-
03/02
03:00
logoArda Kardzhali
-
logoVendsyssel FF
-
03/02
03:00
logoFakel
-
logoChayka
-
03/02
03:00
logoFakel
-
logoAndijan
-
03/02
03:00
logoKF Gostivari
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
03/02
03:00
logoKrylya Sovetov
-
logoFK Orenburg
-
03/02
03:00
logoLodzki KS
-
logoCsikszereda
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoLudogorets Razgrad
0
logoVendsyssel FF
0
03/02
03:00
logoMakhachkala
-
logoKuban Krasnodar
-
03/02
03:00
logoTorpedo Kutaisi
-
logoMetal Kharkiv
-
03/02
11:00
logoKrylya Sovetov
-
logoShinnik
-
03/02
11:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoNizhny Novgorod
-
03/02
13:00
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoMaritsa Plovdiv
-
03/02
13:00
logoOdra Opole
-
logoOpava
-
03/02
13:00
logoSarpsborg 08
-
logoHamKam
-
03/02
13:30
logoAalesund
-
logoHodd
-
03/02
14:00
logoAustria Wien II
-
logoSV Horn
-
03/02
14:00
logoPFC Beroe
-
logoYantra 1919
-
03/02
14:30
logoOdense
-
logoSabah
-
03/02
14:30
logoSabah
-
logoOdense
-
03/02
15:00
logoAugsburg II
-
logoUlm 1846
-
03/02
15:00
logoOhrid
-
logoRabotnicki
-
03/02
15:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoZemplin Michalovce
-
03/02
15:30
logoZilina II
-
logoDukla Prag II
-
03/02
16:00
logoAalborg
-
logoIK Sirius
-
03/02
16:00
logoAustria Lustenau
-
logoFC Dornbirn 1913
-
03/02
16:00
logoLilleström
-
logoStabaek
-
03/02
16:00
logoTrencin
-
logoSamorin
-
03/02
16:00
logoUnterhaching
-
logoVorwarts Steyr
-
03/02
17:00
logoAustria Wien
-
logoFloridsdorfer AC
-
03/02
17:00
logoDynamo Kiev
-
logoPolessya
-
03/02
17:00
logoGIF Sundsvall
-
logoGefle
-
03/02
17:00
logoKAMAZ
-
logoShinnik
-
03/02
17:00
logoKalmar
-
logoMjallby
-
03/02
17:00
logoKoper
-
logoDunajska Streda
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoLudogorets Razgrad
0
logoDynamo Kiev
0
03/02
17:30
logoEsbjerg
-
logoStart
-
03/02
18:00
logoDegerfors
-
logoAFC Eskilstuna
-
03/02
18:00
logoMalmö FF
-
logoFC Dallas
-
03/02
19:00
logoKristiansund BK
-
logoSK Traeff
-
03/02
19:00
logoProstejov
-
logoHanacka
-
03/02
19:30
logoKrasnodar
-
logoFC Sochi
-
03/02
20:00
logoAdmira Wacker
-
logoMannsdorf
-
03/02
20:00
logoArna-Bjornar
-
logoBrann II
-
03/02
20:00
logoFirst Vienna
-
logoDonau
-
03/02
20:00
logoFomat Martin
-
logoDolny Kubin
-
03/02
20:00
logoFram Larvik
-
logoArendal
-
03/02
20:00
logoStjordals-Blink
-
logoVerdal
-
03/02
20:30
logoRain / Lech
-
logoEhekirchen
-
03/02
21:00
logoAstoria Walldorf
-
logoTürkspor Neckarsulm
-
03/02
21:00
logoEiger
-
logoEgersunds
-
03/02
21:00
logoGleisdorf
-
logoLafnitz
-
03/02
21:00
logoLeobendorf
-
logoLangenrohr
-
03/02
21:30
logoSligo Rovers
-
logoWexford Youths
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoDerry City
0
logoBray Wanderers
0
03/02
22:00
logoGalway United
-
logoCork City
-
03/02
22:45
logoDrogheda United
-
logoDundalk
-

Dazkırı Kardeşlik Sofrası

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Dazkırı’da eğitim çalışanları ile Kardeşlik Sofrasında buluştu. Dazkırı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Küçük, Dazkırı İlçe Temsilcisi Ali Kıpır ve eğitim çalışanlarının katıldığı Kardeşlik Sofrasında Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan önceki dönem İlçe Başkanı Ertuğrul Gölcü’ ye emekleri ve gayreti için teşekkür etti. 

 

Gündemi değerlendiren Arslan, katılımcılara da ayrı ayrı teşekkür etti.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dazkırı Kardeşlik Sofrası

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Afyon Haber Portalı I Afyon Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: