Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Cumhurbaşkanı için yürüyen vatandaş Afyon’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etmek ve ona moral vermek için Çankaya Köşkü’ne gitmek üzere İzmir’den yola çıkan Yusuf Aydoğan, yürüyüşünün 9’uncu gününde Afyonkarahisar’a ulaştı.

Cumhurbaşkanı için yürüyen vatandaş Afyon’da
33 views
20 Eylül 2014 - 23:19

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve parti yöneticileri, Aydoğan’ı, dinlendiği otelde ziyaret etti.

Yurdunuseven, ziyarette yaptığı konuşmada, Aydoğan’ın bu eylemini öğrendikten sonra parti olarak kendisini ziyaret edip sürpriz yapmak istediklerini söyledi.

Erdoğan’a Afyonkarahisar’dan selam iletmesini Aydoğan’dan isteyen Yurdunuseven, “Kendisine çok teşekkür ederiz. Yürüyüşünü destekliyoruz. Bu yürüyüşünden, bu faaliyetinden dolayı kendisine teşekkür etmek adına ziyarette bulunalım istedik. Allah yolunu açık etsin” ifadesini kullandı.

Aydoğan ise Erdoğan için yola çıktığını dile getirdi.

“Her badireyi atlatan inşallah bunu da atlatır. Bu zorlu dönemi geçip halkın oyu ile seçilirse yürüyerek gider kendisine bir tebrik ziyaretinde bulunurum; amma görürüm amma göremem bilemiyorum” düşüncesinden hareketle yürüyüşüne başladığını bildiren Aydoğan, bu konudan ailesi dışında kimseyi haberdar etmediğini belirtti.

Kızının, internette bu bilgiyi paylaşmasının ardından herkes tarafından tebrik edildiğini ve sürekli telefonlar aldığını aktaran Aydoğan, hesapladığı gibi yolculuğunun sürmesinden de mutlu olduğunu söyledi.

Konaklama konusunda zaman zaman sıkıntı yaşadığını ifade eden Aydoğan, Afyonkarahisar’a geldiğinde ilk gördüğü otelde mola verdiğini, daha sonra dinç bir şekilde planladığı şekilde yoluna devam edeceğini kaydetti. Ankara’ya 18 gün sonra ulaşmayı planladığını bildiren Aydoğan, destek olan herkese teşekkür etti.https://www.afyonprestij.com/wp-content/uploads/2014/09/aa_picture_20140920_3327638_high.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etmek için yürüyen kişi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etmek için yürüyen kişi,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etmek için yürüyen kişi,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.