Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

CHP’den Koyun’a hayırlı olsun ziyareti

CHP’den Koyun’a hayırlı olsun ziyareti
4 views
01 Mart 2016 - 17:39

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve yönetim kurulu üyeleri Afyon Muhtarlar Derneği Başkanı Mesut Koyun’u ziyaret etti.

CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Afyon Muhtarlar Derneği’nin olağanüstü genel kurulunda tekrar göreve seçilen Afyon Muhtarlar Derneği Başkanı Mesut Koyun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Muhtarların adeta mahallenin dert babası olduğunu belirten CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, “Muhtarlarımız vatandaşlarımızla devletimiz arasında köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlarımız mahallesinde bulanan vatandaşlarımızın tüm sorunları ile ilgilenerek hemen hemen her konuda hizmet vermektedirler. Tüm muhtarlarımıza vatandaşlara eşit mesafede durarak yaptıkları kamu görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Afyon Muhtarlar Derneği Başkanı Mesut Koyun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Demirkırkan ve yönetim kurulu üyeleri teşekkür etti. Ziyarette Demirkırkan’a il yönetim kurulu üyeleri Veda Sever, Kamil Göçen ve İbrahim Gezen eşlik ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.