Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

CHP’den 17 Aralık açıklaması

CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonunun yıldönümü dolayısıyla basın açıklaması yaptı

CHP’den 17 Aralık açıklaması
25 views
17 Aralık 2014 - 21:28

CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonunun yıldönümü dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

PTT önünde yapılan basın açıklamasına CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Çalı, CHP eski Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ünlütepe ile partili grup katıldı.

17-25 aralık, “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası olsun” yazılı tişört, şapka ve rozetlerin taşındığı basın açıklamasında konuşan CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, 17-25 aralık operasyonlarını unutmayacaklarını söyledi.

Görgöz, “Aradan 1 yıl geçmesine rağmen bu 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonlarından sonra, bunu tespit eden savcıları, emniyet güçlerini yerlerinden savurarak sadece kendi savcılarını ve emniyet güçlerini yaratma çabası içindeler” dedi.

Hukuk ve adaletin herkes için geçerli olması gerektiğini belirten Görgöz, “İnsanın olduğu yerde sizin baskılarınız bir yere kadardır. Bugün halkın karşısına çıkamaz durumdasınız. 17-25 Aralık, Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası olacaktır” diye konuştu.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Çalı, “Milletin adamıyız diye siyaset sahnesine çıkanların, milletin üç kuruş kazancına göz diktikleri ortaya çıkmıştır” ifadesini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.