Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

Bu yanlarına kalmayacak

Bu yanlarına kalmayacak
4 views
11 Aralık 2016 - 16:23

Cumhrubaşkanı Haseki Hastanesi çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan kararlılık vurgusu yaptı ve “Bu milletin hiçbir ferdi hiçbirimiz korkup sinecek değiliz. Biz şehadet makamını en üst mevki olarak kabul etmiş insanlarız” dedi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

VATANI BU KAHPELERE BIRAKACAK KADAR ALÇALMADIK

“Korkup meydanı bu alçaklara bu alçaklara, bu kahpelere bırakacak kadar alçalmadık. Biz kefenimizi giyerek bu yola çıktık. Biz şehadet makamını en yüce mevki olarak kabul etmiş insanlarız. Onun için bundan çekinmek söz konusu değil. Bu vatanda bu alçakların en ufak bir hissesi payı söz konusu değildir. Bu vatan işte bu evlatlarımızındır. Onlar niye görevli. Sağlıklı, huzurlu şekilde bir otramı tesis etmek için. Yani milli bir görevi ifa ediyorlar. Bu hainler de işte evlatlarımıza alçakça el yapımı bombalarla bombalı araçlarla saldırıyor.

Ben tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize şifalar diliyorum. Ama şunu bilmeleri lazım. Bu yanlarına kalmayacak. Koymayacağız. Daha ağır bedeller ödeyecekler. Bunu bir defa bilmeleri gerekiyor.”

Sabah.com.tr

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.