Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

Bir projeyi daha hayata geçirdiler

Bir projeyi daha hayata geçirdiler
5 views
18 Nisan 2018 - 16:16

Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürlüğünün koordinasyonunda; Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Afyonkarahisar Barosu ve Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa imzalamış olduğu Gençlik Projesi kapsamında ilimizdeki 12 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik seminer programımızın finali 17 Nisan 2018 Salı günü saat 10.00’da Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapıldı.

Yapılan programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sn. Dr Yunus TORTOP, Milli Eğitim Müdürü Sn. Metin YALÇIN, Baro Başkanı Sn. Turgay ŞAHİN, Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürü Sn. Ahmet ERTÜRK, Okul Müdürü Sn. Oğuz TOZAN katıldılar. Projemiz kapsamında şuana kadar 12 Mesleki Teknik ve Anadolu Liselerindeki öğrencilere Gençlik Merkezi tanıtımı ve akabinde Baro Başkanı Avukat Turgay Şahin Bey tarafından seminerler verilmiştir. Seminer çalışması kapsamında Baro Başkanımız meslek seçimi konusunda kendi yaşam öyküsünü anlatarak, meslek seçiminin konusunda gençlere farkındalık kazandırıldı. Sonuncu programımız ile birlikte toplamda yaklaşık 1800 gence ulaşıldı.

Program sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sn. Dr. Yunus TORTOP tarafından ve  Milli Eğitim Müdürü Sn. Metin YALÇIN  tarafından Baro Başkanı  Sn.Av. Turgay ŞAHİN beye Plaket ve Teşekkür belgesi taktim edildi. Bu süreçte desteklerinden dolayı İl Milli eğitim Müdürlüğüne, Afyonkarahisar Barosuna ve okullarımıza, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.