Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

Bayrama buruk giriyoruz

Bayrama buruk giriyoruz
1 views
22 Eylül 2015 - 16:30

Mübarek Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınlayan MHP Milletvekili Mehmet Parsak, artan terör olayları ve şehitlerimizin acısı nedeniyle buruk bir bayrama girdiğimizi ifade etti

Türk-İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, artan terör olayları ve şehit acısı nedeniyle Bayrama buruk bir şekilde girdiklerini ifade etti.

Kurban Bayramı’nın Türk-İslam dünyasına hayırlar getirmesini isteyen Parsak mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Cenab-ı Allah’a şükrediyoruz ki bir mübarek Kurban Bayramı’na daha ulaştık. Bu bayrama ulaşırken milletçe zor zamanlar geçiriyoruz. Aziz milletimizin birliğine saplanmış bir hançer olan hain PKK terör örgütü ne yazık ki iki aydır ülkemizi kana buladı. Memleket evlatları, ana kuzuları şehit ediliyor. Milletçe bir matemi yaşayarak bayramı idrak edeceğiz. Bedeli ödenmiş bir vatan için yeniden bedel ödememiz söz konusu değil. Ama binlerce yıldan beri üzerinde yaşadığımız, ecdadımızın bize armağanı olan bu vatan coğrafyası, tarihi süreç içinde bakıldığında yüzlerce kavme de mezar olmuştur. Anadolu’da hiç bir kavim, topluluk, millet bizim gibi bin yıldan fazla varlığını sürdürmemiştir. Biz bu coğrafyada binlerce yıldan daha fazla olmaya Allah’ın izniyle devam edeceğiz. Dünya, insanlık var oldukça, Türk Milleti de Anadolu’da olacaktır. Terör örgütü PKK, Türkiye’de son yıllarda gösterilen yönetim zafiyetinden dolayı silahlanmış, teçhizatlanmış olabilir ama söz konusu zayıf dönem bile onların emellerine ulaşmasına yetmeyecektir. Hainler bu milletten hak ettiği cevabı alacaktır” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.