Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Baston Bebek Arabası

Baston Bebek Arabası
750 views
29 Ocak 2020 - 9:47

Bebekler için kullanılan her materyal ve ürün oldukça önemlidir. Hem bebeklerin sağlığı için hem hijyenik bir yaşam sürmeleri için hem de uzun ömürlü olarak tüm malzemelerini kullanabilmeleri için baston bebek arabası modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle de bebeklerin iskelet sistemine zarar vermeden büyümelerini sağlayan bu bebek arabası modellerinde çok pozisyonlu sırt ünitelerine yer veriliyor.

Baston Bebek Arabası Modelleri

Baston bebek arabası modelleri, el ile tutularak sürüş sağlanan modellerdir. Yüksekliği ayarlanabilen, sırt pozisyonu ayarlanabilen, tutuş yönü ve pozisyonu ayarlanabilen ve çanta asma aparatı bulunan bu bebek arabası modelleri annelerin ilk ve en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Fren sabitleme sistemi bulunan bu modeller, yollarda çok rahat şekilde sürülüyor.

Baston Bebek Arabası Modellerinde Kampanyalar

Kampanyalı fiyatlar dâhilinde satışa sunulan baston bebek arabası modelleri süspansiyon sistemine de sahiptir. Kolaylıkla itilen ve tekerleklerinden bir hayli memnun kalınan tüm modeller renkli seçenekleriyle https://www.pegperegoshop.com.tr/baston-bebek-arabasi adresinde sizlere sunuluyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.