Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Başkan Çoban’dan gazetecilere büyük jest

Başkan Çoban’dan gazetecilere büyük jest
23 views
10 Ocak 2015 - 16:19

Afyonkarahisar medya çalışanları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde Trio Cafe’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban her yıl olduğu gibi bu yıl da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Afyonkarahisar medya çalışanlarını unutmadı. Gazetecilerin bu özel gününde Trio Cafe’de düzenlenen kahvaltıda, ilimiz yerel basının tüm çalışanları, ulusal medya temsilcileri ve gazete sahipleri bir araya geldi.

Başkan Çoban’ın il dışı programı nedeniyle katılamadığı kahvaltıda, kendisini gazete sahibi olan Belediye Meclis Üyesi M. Emin Birliktir temsil etti. Programa ayrıca, Vali Yardımcısı Adem Uslu, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Ali Fuad Gölbaşı, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan ve Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği (AGD) Başkanı Mehmet Abdioğulları katıldı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu kahvaltıda kısa bir konuşma yapan AGD Başkanı Mehmet Abdioğulları, basın mensuplarını kahvaltıda bir araya getiren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür etti. Afyonkarahisar basın çalışanlarının kocaman bir aile olduğunu kaydeden Abdioğulları, birlik ve beraberlik içerisinde ve ortak akılla bu ailenin sorunlarını çözmeye çalıştıklarını söyledi.

Yoğun katılım nedeniyle Başkan Çoban adına tüm basın mensuplarına teşekkür eden Belediye Meclis Üyesi M. Emin Birliktir ise katılımın fazla olmasının Başkan Çoban’a olan güven ve sevgiden kaynaklandığını söyledi. Basında, çalışan ve gazete sahipleri nezdinde maddi sorunlar yaşandığını kaydeden Birliktir, bu sorunların çözümü için bazı tedbirler alınması gerektiğini ifade etti.

Tüm çalışan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Vali Yardımcısı Adem Uslu da Afyonkarahisar basınında birlik ve beraberliğin üst seviyede olduğunu kaydetti. Belediye Meclis Üyesi M. Emin Birliktir’in dile getirdiği sorunların en kısa sürede çözülmesini dileyen Vali Yardımcısı Uslu, kahvaltının düzenlediği henüz açılışı yapılmayan Trio Cafe’nin de ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Gazeteciler, kahvaltı sonunda hatıra fotoğraf çektirerek bu özel anları ölümsüzleştirdi.

10012015125250-1 10012015125321-1 10012015125346-1

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.