Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Başkan Çoban ve Sel, Merkez ilçeyi ziyaret etti

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Çoban ve Sel, Merkez ilçeyi ziyaret etti
28 views
07 Ocak 2015 - 18:41

20 Aralık 2014 Cumartesi günü yapılan kongre ile delegelerin desteği alarak yeniden Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçilen Bülent Eser’e ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Merkez İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katılarak, Başkan Eser ve ekibine başarılar dilediler. Belediye Başkanı Çoban, “Öncelikli olarak kongre yapıldı ve ilçe başkanımızla birlikte sizler bu göreve seçildiniz. Sizleri tebrik ediyorum. Başarılarınızın daimi olmasını temenni ediyorum. Bizler zaten zaman zaman merkez ilçemizin, il yönetimimizin ve diğer kuruluşlarımızın toplantılarına katılıyoruz. Ama bu günkü katılmamızın nedeni sizlere hayırlı olsun amacıyla gerçekleşti. Ben tekrar yeni yönetimin partimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

SİZLERE BAŞARILAR DİLİYORUM

Ziyarette konuşan İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Başkan Bülent Esen ve ekibine yeni dönemde başarılar diledi. Bu yıl içerisinde yapılacak genel seçimleri hatırlatan Başkan Sel, birlik ve beraberlik içerisinde seçimlerden anayasayı değiştirecek çoğunlukla çıkacaklarına inandığını ifade etti. Sel, şöyle konuştu: “Belediye Başkanımızla birlikte sizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Ben eskiden devam eden ve yeni seçilen arkadaşlarımıza daha iyi hizmetler yapmalarını Allah’tan niyaz ediyorum. Bildiğiniz gibi önümüzde çok önemli bir seçim var. Biliyorsunuz Anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşmak için ilçelerde tek adayla gidilmesi konusunda genel merkezimiz böyle bir karar aldı. Bu nedenle bu seçim bizim için çok çok önemli. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimlerden anayasayı değiştirecek çoğunluğa sahip olarak çıkacağımıza inanıyorum. Ben tekrar hepinize başarılar diliyorum.”

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Başkanı Salih Sel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada AK Parti’nin oylarını artırmak için çalışacaklarını belirtti. Eser, “Bizleri ziyaret eden Başkanlarımız Burhanettin Bey ve Salih Bey’e teşekkür ediyorum. Güzel bir yönetim oluşturduk. Bu nedenle Yönetim Kurulu Toplantılarımıza asil veya yedek üyelerimiz katılabiliyor. Parti çalışmalarında görev almak isteyen herkese kapımız açık” dedi. Merkez İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Merkez ilçe koordinatörü Ahmet Sarıdere’de katıldı.

merkez_ile_2_2 merkez_ile_3_2 merkez_ile_1_2

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.