Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

AKÜ’de Öğretmenler Günü etkinliği

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Toplumsal Hizmet Kulübü tarafından 24 Kasım 2014 tarihinde AKÜ Eğitim Fakültesi Abdullah Kaptan Konferans Salonunda “Öğretmenler Günü” kapsamında bir program düzenlendi.

AKÜ’de Öğretmenler Günü etkinliği
60 views
24 Kasım 2014 - 18:55

Günün anlam ve önemine binaen düzenlenen program, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Eğitim danışmanı ve öğretmen Ünal Yılmaz da programda söz alarak, öğretmenlik mesleği hakkında düşüncelerini ve günün önemini anlatan bir konuşma yaptı.

Yılmaz’ın ardından AKÜ Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Ayşe Hösük “Dünyanın Bütün Çiçekleri” adlı şiirini okurken, AKÜ Devlet Konservatuvarı öğrencisi Merve Tuğçe Ateş de öğretmen marşı ile birlikte farklı eserlerden örnekler sundu. AKÜ Eğitim Fakültesi öğrencilerinin “Öğretmen Olmak İstiyorum” adlı oratoryoyu seslendirmelerinin ardından program sona erdi.

Toplumsal Hizmet Kulübü Öğrencilerinden Aşure Dağıtımı

AKÜ Toplumsal Hizmet Kulübü öğrencileri 7 Kasım 2014 tarihinde de “Aşure Kardeşliktir, Birliktir, Beraberliktir, Aynı Aşı Paylaşmaktır” sloganı altında 1000 adet aşureyi öğrenci arkadaşlarına dağıttı. Aşure gününe ilişkin toplumsal duyarlılığın ve farkındalığın arttırılması için düzenlenen etkinlik de AKÜ Eğitim Fakültesinde gerçekleştirildi.

24kasim1401 24kasim1402 24kasim1403 24kasim1404 24kasim1406

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.