Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

AK Parti Yönetim Kurulu toplandı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in başkanlığında gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

AK Parti Yönetim Kurulu toplandı
36 views
14 Ekim 2014 - 19:20

AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısına katılan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, çalışmaları hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgilendirdi. 30 Mart Yerel Seçimler öncesi bir birinden önemli projeler açıklayarak kamuoyunu anlatan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, projelerini hayata geçirmeye başladığını söyledi. Hazırladığı projeleri İl Yönetim Kurulu üyelerine anlatan Başkan Çoban, “Hazırladığımız projelerimiz ile Afyonkarahisar’ımızın çehresi değişecek. Özellikle kent meydanı projemiz hayata geçmesiyle birlikte daha modern bir kent haline geleceğiz. Bilindiği gibi sadece Kent Meydanı değil. Açıkladığımız 30’dan fazla proje var. Allah’ın izni ile bu projeleri de görev süremiz boyunca hayata geçirerek, halkımızın bize gösterdiği güveni boşa çıkarmayacağız” dedi.

HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın başarılı bir başkan olduğunu dile getiren İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Başkan Çoban’ın Afyonkarahisar tarihinde üst üste seçilen başkan olmasının daha önce yaptığı hizmet ve yatırımlardan kaynaklandığını ifade etti. Başkan Yurdunuseven, “Belediye Başkanımızın geçtiğimiz 5 yılda birçok önemli projeyi hayata geçirdi. Başkanımız ikinci dönemi için açıkladığı 30’dan fazla projesini de hayata geçirmeyi hedefliyor. Özellikle Afyonkarahisar’ımıza yeni bir kent meydanı kazandırmak için büyük bir uğraş veriyor. Kent meydanı gibi birçok projesi var ve bununla ilgili çalışmalara da başladığını biliyoruz. Biz teşkilat olarak her zaman başkanımıza desteğe hazırız” diye konuştu. Fikir alış verişinin yapıldığı toplantıda Başkan Çoban, yönetim kurulu üyelerine brifing verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.