Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

AK ADAYLAR STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK ADAYLAR STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
13 views
28 Nisan 2015 - 13:53
Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayları Halil Ürün, Remziye Sıvacı ve Fatih Beder, Afyonkarahisar’da bulunan STK’ları ziyaret etti.

 AK Parti Milletvekili 25. Dönem Milletvekili Adayı Av. Halil Ürün, Prof. Dr. Remziye Sıvacı, Av. Fatih Beder, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser beraberindeki heyet ile birlikte 7 Haziranda yapılacak olan seçimleri öncesi STK ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti heyeti, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkanı Mehmet Çarkgil ile Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Afyonkarahisar ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunan Serteser, AK Parti heyetine çalışmalarında başarılar diledi. AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ise Milletvekili Adaylarının kesinleşmesinin ardından gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini ifade etti.

 STK’LARI İLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNUYORU

AK Parti Genel Başkanı Başbakan Ahmet Davutoğlu’na Afyonkarahisar’da verdikleri yüzde 75 sözünü yerine getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Başkan Yurdunuseven, STK’lar ile fikir alış verişine büyük bir önem verdiklerini dile getirdi. Yurdunuseven, “Çalışmalarımız kapsamında bir hafta boyunca Milletvekili Adaylarımız ile birlikte Afyonkarahisar’ın tüm İlçelerini gezerek ziyaretlerde bulunduk. Bu hafta ise Afyonkarahisar’da bulunan STK’nı gezerek onlarla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ben de ATSO’ya çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.  Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ettikten sonra Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler’i ziyaret eden AK Parti Milletvekili Adayları Halil Ürün, Remziye Sıvacı ve Fatih Beder burada ATB çalışmaları hakkında geniş bilgiler aldı. Ziyaretin kendisini ziyadesiyle mutlu ettiğini dile getiren Mühsürler, açılışı yapılacak olan Canlı Hayvan Borsası hakkında da geniş bilgiler verdi.

 SEÇİMLERİN HUZURLU BİR ŞEKİLDE GEÇMESİNİ TEMENNİ EDİYORUZ

ATSO ve ATB’nin ardından Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya’yı ziyaret eden AK Parti heyeti, Ziraat Odasının çalışmaları hakkında bilgiler ardı. Başkan Çankaya, özellikle bu yıl yağışların bol olması ve don olaylarının yaşanması nedeniyle çiftçinin zor günler geçirdiğini dile getirdi. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ve toplu fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi. Daha sonra Milletvekili adayları, Demiryolu İş Sendikası Başkanı Muharrem Uslu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mevlüt Ülker, Ensar Vakfı İl Temsilcisi İbrahim Durgut’u ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Ziyarette özellikle Başkanlar, 7 Haziranda yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinin barış, kardeşlik ve huzurlu bir şekilde geçmesini dilediler. Milletvekili adaylarına ziyaretlerinde AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Kocakulak Merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

stk_ziyaretleri_32 stk_ziyaretleri_25 stk_ziyaretleri_23 stk_ziyaretleri_14 stk_ziyaretleri_3

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.